Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ubohý „velekněz“ Halík. Lidé jej proklínají, přejí mu smrt! A on se diví?

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Ne, není to vyslovení lítosti na „ubohým“ Halíkem, tomu jsem opravdu dalek, ale vycházím z toho, jak (ne)seriozně a (ne)vážně jej bere velká část veřejnosti. Sám ač nerad totiž přiznává, že za své názory na migraci sklízí od lidí velkou nenávist. Čekal snad, že mu budou lidé posílat děkovné dopisy? Za co? Za ty jeho jedovaté řeči, za které by měl být nejen kritizován, ale tím jeho Bohem řádně ztrestán?

Pozoruhodné na projevech názorů T. Halíka však je a doufám, že si toho všímá i veřejnost, s jakou oblibou pan Halík některé sekvence současných událostí a nálad přirovnává k nacismu, viz jeho názor, že se mu nelíbí současné protesty proti muslimům, lidé kteří nikdy neviděli muslima, proti nim demonstrují a křičí, což mu prý připomíná začátky nacismu. Protože kdo má jiný názor než demonstranti, sklízí jen nenávist. Ani mu nedochází, jak si protiřečí, vždyť odsuzuje i ty lidi, kteří jsou s ním (náhodu) na jedné lodi, jak se říká. Proč by nemohli mít lidé jiný názor, proč by měli kvůli svému názoru jiné lidi nenávidět? Chce tím snad pan Halík naznačit, že jej lidé nenávidí pro jiný názor? Ano, také, ale pan Halík má nejen jiný názor na imigranty, on má vůbec zvrácené názory a velmi, velmi zvláštní a pochybnou existenci. Nebudu rozvádět, stačí pročíst řadu pojednání např. od publicisty a spisovatele Břetislava Olšera a mnohých jiných. Ale ještě k té jeho časté ikonizaci přirovnávání s nacismem.

  • ubohy-veleknez-halik-lide-jej-proklinaji-preji-mu-smrt-a-on-se-divi

 

Podle jeho názoru lidé, kteří nadšeně přikyvují, nebo dokonce tleskají, když k nim mluví takoví politici jako šéf pravicové Národní demokracie Adam B. Bartoš nebo lídr Bloku proti islámu Martin Konvička, tak vlastně „čekají na nového Hitlera“. Proboha, proč hned Hitlera? Pan Halík je Hitlerem zcela posedlý, není tomu dávno, co se podobně vyjádřil i o ruském prezidentovi Putinovi a možná i brzy přir ovná k Hitlerovi i prezidenta Zemana. Mluví-li „údajný“ profesor Halík o nenávisti, tak ta v něm samotném bují mírou nevídanou, všechno, co je proti jeho myšlení a názorům, proti faktům a skutečnostem stran muslimů a islámu, podle něj vyvolává nenávist a ta má, rovněž podle něj, nějakou souvislost s nacismem.

Ostatně s tím nacismem asi bude mít pan Halík kus pravdy, protože jeho projevy se v mnohém ani ne obsahem, ale svou rétorikou až příliš podobají projevům Hitlera! Názor prezidenta Zemana o řízené invazi migrantů do Evropy, kterou má islamizovat, považuje za holý nesmysl. K tomu Halík říká, že  Je to úplně stejné, jako když nacisté tvrdili, že židé potřebují krev křesťanských panen do macesů. Má to stejnou hodnotu. Je to jen poplašná zpráva, která má v lidech vyvolat strach a nenávist!“ Tečka! Zato jeho slova by měla zřejmě veřejnost uklidňovat, neboť mj. všechny ty hrůzné události v německém Kolíně nad Rýnem a jinde, všechna ta drsná videa s „mírumilovnými muslimy“ kteří s láskou k bližnímu tyčemi, zápalnými lahvemi, demolují, převracejí a zapalují auta, demolují obchody, ničí dopravní značky, napadají kolem jdoucí, vyhrožují domácí populaci vládou islámu, zákonem šaría, převzetí moci a vládnutí jediného spravedlivého Boha Alláha, to všechno je podle Halíka jen klam a není čeho se bát!

Halík hlásá takové bludy, jako že kdo nerozlišuje mezi islámem a extremisty, plní cíl islamistů a tím prý napomáhá střetu civilizací, ve který věří islamisté i islamobijci u nás i v Evropě. Neručím za to že, jsou jeho slova přesně citována, ale pokud ano, Halík už ztrácí přehled kdo je čím a kdo s čím zachází (případně schází). Říká-li, že kdo nerozlišuje mezi islámem a extremisty, napomáhá střetu civilizací, ve který věří islamisté... tedy lidé jako Halík, proti kterým se brání naši občané, není-liž pravda? Ta druhá kategorie, islamobijci, to jsou zase jen lidé, kteří s islamizací, která hrozí Evropě, nesouhlasí. Co je na tom špatného? Ovšem Halík varuje, že „ to je opravdu strašně nebezpečné!“. To má tedy pravdu, střet těchto dvou civilizací je opravdu, ale opravdu velmi nebezpečný! V této souvislosti by však nebylo od věci, kdyby si přemoudřelý ochránce muslimů a zastánce islámu Halík přečetl životní zkušenosti českého lékaře působícího ve Velké Británii, aby se poučil, jak se muslimové a islamisté s radostí integrují do anglické společnosti a jaké následky či důsledky to na má na život samotných Angličanů, viz příloha. Ostatně to počtení přijde vhod i váženému čtenáři, protože zkušeností a poznatků z islamizace Evropy není nikdy dost!

Že tomu však sám Satanův sluha Halík napomáhá, je nabíledni. Není divu, že je z českého národa „otřesen“, že mu lidé spílají a dávají jasně najevo, co si o něm myslí a co nej... mu přejí. Ale pan Halík to přežije, jeho falešná křesťanská víra, hříšné činy, nedostatek svědomí a cti se mu vyplatí, když bude i nadále podkuřovat těm, co jej velebí, tedy těmi kteří jej tak bohatě platí. A peníze, ty on nadmíru rád (např. jím obdržená Templetonova cena = 1 milion angl. Liber.)!

Jiří B a ť a , 17. února 2016

(Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tomas-Halik-vynadal-ceskemu-narodu-Jsem-otresen-Zkazil-vas-Zeman-Uprchlici-od-nas-utikaji-a-nestoji-o-nas-422270)

Příloha: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sokujici-slova-ceskeho-lekare-zijiciho-v-Anglii-Muslimske-lekarky-odmitaji-sundat-satek-pri-vstupu-na-operacni-sal-muslimsti-lekari-odchazeji-od-pacienta-k-modlitbam-cteni-koranu-behem-operace-418264

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-02-19 07:47
Horší je,že tenhle nevzdělaný(jak systémově,tak teologicky) hlupák si myslí,že je teolog a chytrák numero uno a lidé,kteří ho ovládají, manipulují s ním(ti už tak hloupí nejsou,mají jisté plány) a platí ho,se ho snaží nacpat na důležité posty.Je jen na nás občanech,aby se tento pekelník nedostal náhodou do politiky.

Facebook komentáře