Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Trojští koně" už cválají i do Evropy!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Dostal se mi do pošty tento hodně alarmující email a protože nemá autorizaci, dovoluji se jej, vzhledem k aktuálnosti, předložit čtenářům, neboť se domnívám, že situace vyžaduje nejen pozornost, ale i bezodkladné opatření! Podnět musí jít od nás, občanů!

 

     Většina čtenářů jistě pojem „trojský kůň“ zná, kdy obléhatelé Troje použili lsti, aby přemohli obranu Trojanů. Ti, nic zlého netuše, s radostí vtáhli podivný dar obléhatelů vedených samotným  Odyseem dovnitř obranné zóny, aby pak kvůli své naivní hlouposti přišli o všechno, včetně svých životů. Obyvatelé Evropy, vedení nezodpovědnými politiky, nyní dělají totéž, resp. od toho nemají daleko.

  • trojsti-kone-uz-cvalaji-i-do-evropy

 

     Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým ochotným „převozníkům“ deseti tisíce dolarů. Všichni! Kde je asi ti chudáci prchající před válkou vzali? To utíkají z prosperující krajiny za peníze, které si nastřádali na zlé časy?

     Není to tak dávno, kdy nás sdělovací prostředky informovaly o tom, jak bojovníci Islámského státu na dobytých územích vyplenili spousty bank a získali tak desítky miliard dolarů. Ty používají nejen na náročné financování bojových aktivit, ale člověk nemusí být ani spisovatel sci-fi, aby si dovedl představit, že „palubní lístky“ deseti tisícům zájemců o „sladký život v Evropě“ platí právě příslušníci Islámského státu. A evropští politici jim v tom velmi aktivně pomáhají. Pak bude stačit  jeden povel a sta tisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých  úkrytů a podříznou nás jako podsvinčata.

     Kdy to bude? Nezačneme-li Evropu ihned bránit se zbraní v ruce, tak to nebude trvat více než rok. Ještě si snad své životy můžeme včas zachránit, ale čas běží a na symbolických hodinách už je za pět minut dvanáct!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře