Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Schwarzenberg patří do blázince, ne do politiky! Paradox: Němec chce mír, Čech (!) chce válku.

Karel Schwarzenberg, jakkoliv mu „jeho“ vybraní lékařští specialisté jsou schopni vydat zprávu o jeho výborném zdravotnímu stavu muže někde kolem padesátky, tak všichni dobře víme, že tomu tak není.

Nicméně, uznáme-li (s velkým sebezapřením) jeho fyzický stav za uspokojivý , silně lze pochybovat o stejné úrovni jeho stavu psychickém. Předběhnu všechny fakta a skutečnosti a vyslovím názor, že Karel Schwarzenberg patří na psychiatrii (hezky česky do blázince).

  • schwarzenberg-patri-do-blazince-ne-do-politiky-paradox-nemec-chce-mir-cech-chce-valku

Fakta a důvody: obdivovaný, uctívaný, glorifikovaný, milovaný, ale také mnohými občany oprávněně nenáviděný Karel Schwarzenberg ve své pragmatické politické činnosti neprovádí politiku vlasteneckou, politiku ve prospěch národa, politiku ve prospěch míru a spolupráce mezi národy, naopak, on zcela cíleně a účelově provádí proamerickou byznyspolitiku, politiku destrukční, militantní, vlastizrádnou, politiku dehonestující všechny dobré kroky, snahu a úsilí vlády a prezidenta, kteří usilují o rozumné řešení současné mezinárodní politické krize a také se snaží o stabilizaci ekonomiky nesouhlasem s prosazováním sankcí vůči Rusku.

Pan Schwarzenberg nejen doma, ale i v zahraničí mluví za všechny občany ČR v duchu propagace militarismu, požadavku na vyzbrojování Ukrajiny, přípravu na válečný konflikt Ukrajiny versus Rusko. Co na tom, že o ničem takovém drtivá většina českých občanů neusiluje a s jeho názory nesouhlasí! V německém Düsseldorfu poskytl K. Schwarzenberg deníku Rheinische Post rozhovor, ve kterém se také jasně a důrazně vyjádřil k problematice a situaci na Ukrajině a dodal, že „Musíme Ukrajině pomoct i dodávkami zbraní. Jinak nemá proti vybavené a trénované ruské armádě šanci. A Putin ji sežere po kouscích.“

Tento názor dostatečně jasně dokumentuje, jaké militantní názory a stanoviska k situaci na Ukrajině zaujímá. Nejen že tímto podporuje prozápadní polofašistické a nacionální vedení Ukrajiny, ale vůbec neprojevuje snahu o řešení konfliktu s Ruskem mírovou cestou a diplomatickým jednáním. Jemu vůbec nejde o ivty obyčejných Ukrajinců a už vůbec ne těch, co se postavili Kijevu a bojují za samostatnost. Dokonce sám prezident Porošenko je ochoten jednat, ale zaťatý pan kníže chce zbrojit a vnutit Ukrajině válku. „Mám velmi konzervativní chápání mezinárodního práva. A podle něj, pokud jedna země se svou armádou vnikne na území jiné země, a to Rusko na Ukrajině udělalo, jedná se o válečný akt. Všechno ostatní je jen obelhávání sebe samého,“ řekl Schwarzenberg.

Takové stanovisko už není logické a dané situaci přiměřené uvažování politika, notabene diplomata, to je už chorobná posedlost, umanutost, neoblomnost, to je stav hodný léčení a hospitalizace u dr. Chocholouška, lidově řečeno v blázinci. Toto militantní a válečnické jednání je závislost, vyvolaná s neskrývaným sepjetím na politiku Obamy, americké administrativy, zbrojařských firem, Bilderbergu, NWO resp. NATO, pro které není jiné schůdné řešení než vyzbrojování a harašení zbraněmi, resp. vyvolávání napětí a možného válečného konfliktu mezi Evropou a Ruskem.

„Uvalení evropských sankcí na Rusko byla od samého počátku chyba a Německo by se mělo navzdory ukrajinské krizi snažit o posilování obchodních vztah s Ruskem“. To jsou slova bývalého německého kancléře Gerharda Schrödera, který se k situaci na Ukrajině takto vyjádřil na podnikatelském fóru v Rostocku. „Spirála násilí se dá prolomit politickým jednáním. Je k tomu ale potřeba obnovit vzájemnou důvěru, která teď bohužel chybí“, dodává G. Schröder. Pozoruhodné, ani slovo o potřebě dodávek zbraní pro Ukrajinu, ani slovo hrozby o použití síly, ani náznak volání po posilování bezpečnosti v Evropě prostřednictvím NATO a už vůbec ne osočování a obviňování Ruska s nějaké expanze do Evropy či jiných sousedních států.

Na rozdíl od našeho militanta K. Schwarzenberga, pan Schröder uvažuje rozumně, racionálně, bez emocí, bez vlivu a tlaku západní (a americké) politiky na vyvolávání napětí, resp. bez pocitu potřeby použití vojenské síly k vyřešení krize mezi Ukrajinou a Ruskem. Apropó, pan Schröder již také není nejmladší (70 let), ale psychicky je na tom mnohem lépe, než náš pan kníže přesto, že vykonával funkce, které dají opravdu zabrat a světe div se, nezblbnul jako náš Schwarzenberg. Ale nejde o to zblbnutí, nýbrž o postoj k situaci, problémům a napětím na Ukrajině, které je třeba řešit. Schwarzenbergův přístup k řešení je diametrálně odlišný než např. u zmíněného G. Schrödera. A to je to podstatné!

Všechna Schwarzenbergova současná politická aktivita a tvrzení jsou založeny na zlovolnosti, nenávisti, pomluvách, výmyslech, lžích a nepravdách, které mají jediný cíl – znemožnit Rusko před světem s důrazem na jeho anexi Krymu a údajné účasti ruských vojáků (nikoliv armády) na Ukrajině, dehonestovat postavení a roli prezidenta Putina, udělat z Ruska nepřítele Evropy č. 1 a na základě těchto nechutných a podlých výmyslů odůvodnit své militantní jednání, což se mu mimořádně dobře daří u jeho zblblých a vygumovaných fanatiků! Takové jednání není normální a jestliže Karel Schwarzenberg často a rád používá příměry z předválečného období, není od věci přirovnat jeho nesmyslnou propagandu vyzbrojování a vyvolávání ducha války, s aktivitami Josepha Goebbelse, alias Adolf Hitler's Propaganda Minister in Nazi Germany ( Schwarzenbergovy německé geny se zřejmě nezapřou!).

Tímto svým jednáním poškozuje Českou republiku ve světě i když si zřejmě myslí nebo je přesvědčen, že s ním souhlasí snad každý druhý občan ČR. Obávám se, že tolik vygumovaných a vypatlaných mozků se v Česku ani nenajde. Suma sumárum, je-li jeho celkový fyzický zdravotní stav uspokojivý , jak tvrdí „jeho“ přátelé, dobrosrdeční to lékaři a lapiduši (pochybnost o jeho zdraví je zde však větší než jistota), pak veřejnosti neříkají pravdu, protože psychika a mentalita je součást zdraví a ta je u pana knížete Schwarzenberga hodně, ale opravdu hodně narušena. Zkrátka, je to cvok! Tento fakt mi potvrzuje takřka každé jeho vyjádření pro novináře, ve kterém nemluví o ničem jiném, než o nebezpečném Rusku, války na Ukrajině a z toho plynoucí ohrožení Evropy a nás. Např.zde: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Schwarzenberg-Mam-strach-ze-se-podelame-Putin-po-Ukrajine-pujde-na-nas-Neni-blazen-jako-Hitler-dobyva-kousek-po-kousku-Primeri-Kecy-337689, a mnohé další.

(PS: Jistě by mohlo být zajímavé, jak by na Schwarzenbergovu militantní politiku reagovali např. v neutrálním Rakousku nebo stejně tak ve Švýcarsku, kde má své majetkové zázemí, resp. občanství. Obávám se, že by mu, v lepším případě, velice rychle přistřihli hřebínek a dali jasně najevo, co si o jeho politice myslí! V Česku si však dělá co chce, neustále provokuje válkychtivými výzvami, vyvolává napětí a nerespektuje snahy o diplomatické jednání. Podle něj jsou všechno – kecy. Je smutné konstatovat, že se v Česku zatím nenašla odvaha projevit politický nesouhlas s jeho militantní a provokační politikou, síla která by jeho psychopatickému až morbidnímu jednání a manýrům konečně udělala přítrž.)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře