Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis paní MUDr. Zuzaně Roithové, MBA.

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Dobrý den, vážená paní Roithová.

Nechci být nezdvořilý, spíše jsem zvědavý, jak se stavíte k Vaší proklamaci o Lisabonské smlouvě, kterou jste tak uvědoměle a přesvědčivě v r. 2009 nahrála na video, určené občanům Česka. Je docela možné, že se k tomuto „dokumentu“ nevím, zda jej nazvat naivním , provokativním či záměrně lživým, budete ochotna vůbec znát, protože je to vážně až neuvěřitelné, jakou současnou, resp. úděsnou skutečnost ta Vaše Lisabonská vize nám občanům ČR, přinesla. Pokud byste snad nevěděla oč jde, což se politikům stává velmi často, dovolím si Vám tento dokument resp. jeho obsah připomenout, nejlépe, když Vám jej ocituji:

  • otevreny-dopis-pani-mudr-zuzane-roithove-mba

 

 

Jistě souhlasíte, že je nutné bojovat s nelegální migrací. A to je další důvod pro Lisabonskou smlouvu, protože společná přistěhovalecká a azylová politika nám pomůže udržet migraci pod kontrolou. Budou i společná pravidla pro udělování ochrany těm, kteří to z humanitárních důvodů opravdu potřebují. A nevěřte zlomyslným lžím, že k nám jižní země budou posílat azylanty. Společná migrační politika také pomůže bojovat proti nedůstojnému obchodování s lidmi. O detailech jednotných pravidlech bude rozhodovat 27 vlád společně s Evropskýmparlamentem. A zaručuji vám, že to není „o nás bez nás“, ale „ o nás s námi“! A nenechte se strašit!“

http://aeronet.cz/news/propagandisticke-video-z-roku-2009-o-lisabonske-smlouve-a-nelegalni-migraci-to-se-zasmejete

 

Doufám, že se jako čestná a přímá politička, jak se o Vás pěkně vyjadřuje řada významných osob, k tomuto „pozoruhodnému“ propagačnímu panfletu budete také čestně hlásit, že se od něj nebude distancovat s tím, že s tím nemáte nic společného, ale čestně přiznáte, že jste se velmi, opravdu velmi zmýlila a že se za toto nešťastné propagační video nám občanům, omlouváte. Bude to od Vás stejně „pěkné a milé“, jako když jste se nám občanům tímto propagačním videem chtěla v r. 2009 podbízela ve snaze vnutit nám pozitivní význam a účel Lisabonské smlouvy a hlavně ty (pardon) „kecy“ o přistěhovalecké a azylové politice, podle společných pravidel 27 členských zemí a Evropského parlamentu. A také doufám, že se upřímně a otevřeně vyjádřite k nastalé situaci která, jste-li opravdu tak čestná, musí být i pro Vás značným, ne-li zdrcujícím poznáním, kam až „společná politika a Lisabonská smlouva“ dospěly.

 

Děkuji za pochopení a splnění mé žádosti, neboť předpokládám, že dostojíte svému slovu, jak uvádíte na svých webových stránkách, cituji: Slibuji, že vám vždy odpovím, mimo jiné i proto, že pro mou práci je přímá komunikace důležitá a bývá často inspirací i povzbuzením. Kéž by tomu tak bylo i na příště!

 

S pozdravem a v úctě

Jiří B a ť a , důchodce

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 reya1@seznam.cz 2016-03-09 12:17
..
#1 Bus Bělojar 2016-03-08 08:28
Celá rodina se smála po shlédnutí videa,hlavně upozorňuji na poslední 2 vteřiny videa,kdy se opět zjeví ježibaba jak ze záhrobí a povídá,gestikul ujíce přitom rukama:a nenechte se strašit:-) to mě dorazilo. Doufám,že si to sama pustí,aby pobavila i své okolí.No tak to vydíte,dnes je na centrum.cz interview s nějakým Wollnerem z čt,který má na starosti pořad Reportéři.Velko hubě obhajuje LŽI,jimiž nás čt krmí,vždyť kdyby si někdo dal práci a shromáždil důkazy,které usvědčují čt ze lži,vedení Kavčích hor by šlo za katr.

Facebook komentáře