Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jestli Evropu od Hitlera osvobodily USA, pak musel být Hitler komunista! Nebo také: slunce vychází na západě, zapadá na východě!

Hodnocení uživatelů:  / 21
NejhoršíNejlepší 

V posledním pořadu u Jílkové v Máte slovo bylo víc než dusno, než tomu bývá obvykle. Postarala se o to učitelka z Brna, jistá paní Petra Štěpánová, která dala lekci všem našim neználkům, historikům, vědcům a celé občanské společnosti, neboť podle ní žijeme celou dobu od konce II. světové války v hlubokém bludu a pomýlení, že ne SSSR a Rudá armáda za přispění spojeneckých vojsk, ale že to byly USA, kdo Evropu osvobodil od Hitlera. Bože, jak je možné, že jsme tak dlouho žili v takové hluboké nevědomosti, že? Nebýt „učené“ a „zkušené“ paní učitelky Štěpánové, já i ostatní lidé bychom umřeli s vědomím, že nás od Hitlera a fašismu osvobodila Rudá armáda! Jenom se naskýtá taková nepodstatná otázka, zda o tom, že USA osvobodily Evropu od Hitlera vědí samotné USA! To by si měla paní učitelka ověřit, pokud to nevědí, tak jim to šetrně sdělit, aby to třeba s Obamou nešvihlo o zem, vždyť i oni píší své dějiny a historii.

Ale dost legrace, nyní zase vážně. V pořadech u paní Jílkové lze slyšet ledacos, mnohdy i věci, kterým se nechce ani věřit, ale přesto se vždycky daly nějak pochopit, notabene, jak lehce byly řečeny, často stejně lehce nebo brzy byly zapomenuty. Ovšem výroky učitelky Štěpánové jsou takového významu, že je nelze nepřehlédnout, nekomentovat, neřku-li nevyvodit z toho nějaké relevantní závěry. Předně je až neskutečné, jakých „úspěchů“ bylo u nás dosaženo v demokratickém procesu za období 25-letého vymývání mozků tím spíše, že jde o člověka-pedagoga, který ovlivňuje životy, vývoj, výchovu, dospívání a formuje názory na život mladých lidí, resp. školáků-adolescentů. Chápu, že řada lidí řekněme oprávněně, si po listopadu 89 mnohé věci přehodnotila k obrazu svému, řadu věcí odsoudila či zavrhla a všechno další již posuzují z doktríny údajné demokracie, nastoupené v r. 1989, nicméně jisté věci, jako jsou fakta a důkazy, jsou nezaměnitelné, nevyvratitelné a tedy zcela nezpochybnitelné.

  • jestli-evropu-od-hitlera-osvobodily-usa-pak-musel-byt-hitler-komunista-nebo-take-slunce-vychazi-na-zapade-zapada-na-vychode
  • jestli-evropu-od-hitlera-osvobodily-usa-pak-musel-byt-hitler-komunista-nebo-take-slunce-vychazi-na-zapade-zapada-na-vychode

Nevím, jak stará je paní učitelka Štěpánová, podle vizáže z videa tipuji stáří kolem 40 let a tedy předpokládám, že své rané dětství a školou povinné léta strávila v době za vlády „krutého komunismu“, který těžce poznamenal její život! Nevím rovněž, jaké měla dětství, jací byli její rodiče, v jakém prostředí vyrůstala, nicméně jak přiznala sama paní Štěpánová, její matka má mj. na Rusko a Putina značně odlišné názory než ona sama. Jak se její matka v názorech na Rusko mýlí, doporučila jí jet na Sibiř, aby prý poznala skutečnou krutou tvář Ruska. K tomu jakýkoliv komentář je zcela zbytečný. Nasvědčuje to však tomu, že paní Štěpánová totálně propadla dlouhodobé falešné ideologické diverzi (tzv. vymývání mozků), která ji postupem času naprosto znemožnila reálně chápat všechny souvislosti bývalého, ale i současného režimu a které ji dovedly až k jejímu nepochopitelnému naprosto zvrácenému, sebevědomému prohlášení v pořadu Máte slovo v ČT, že „Evropu od agresora Hitlera osvobodily USA!“

Tento výrok vyvolává nejen oprávněné pochybnosti o psychickém zdraví paní učitelky, ale řadu dalších otázek. Předně, chce-li někoho poučovat, měla by také uvést zdroj faktů či dokumentů, se kterých vychází její názor, resp. konstatuje, že Evropu od fašismu a Hitlera osvobodily USA? Paní Štěpánová své naprosto pobuřující konstatování by měla doložit nějakými konkr&eacut e;tními fakty a důkazy! Samozřejmě, že člověk má právo vyjádřit svůj názor, nicméně i ten by měl být něčím podložený a pokud ne, jde jen o vyjádření osobního dojmu. Pokud jde o dojem, pak by měl být jako dojem prezentován, což ovšem paní Štěpánová zřejmě neavizovala, naopak, vydala jej za názor s poučením, že by si všichni „zainteresovaní“ měli naučili dějepis. Jaký dějepis měla paní Štěpánová na mysli? Žádný takový dějepisný materiál pro potřeby výuky na školách, alespoň doufám, neexistuje! Nebo že by snad paní Štěpánová toho věděla víc, než je známo, než vědí v dějepisných ústavech, historici atd? Že by no vý učitelský fenomén?

Buď jak buď, výkřiky paní Štěpánové, jako  Kam směřuje česká politika – k USA, nebo Rusku?“ (údajný výrok jejich žáků)  Ať už u nás skončí komunismus!“ nebo na adresu Ruska a Putina :  Chtějí se rozpínat. Je tu jasný agresor, jde o život, máme toho plné zuby“, je hodno prošetřit nejen školní inspekcí, ale i psychology. Lze se oprávněně domnívat, že takovéto vyučovací metody jsou v demokratické společnosti nepřípustné. Žáci mají právo na objektivní a faktické informace, nikoliv jen mystifikující pseudopravdy, resp. osobní názor paní učitelky. Lze se vážně obávat, že to není otázka neznalosti historických faktů, ale zcela evidentní pomatení mysli paní Štěpánové tím více, když nebyla schopna (ochotna) oponovat všem dětem ve třídě jak tvrdí učitelka, když prý řekly (je otázka, je-li to skutečně pravda) „Ať už u nás skončí komunismus!“ Proč nechává děti v tomto omylu, že stále žijí v komunismu, když jednak žádný komunismus dnes neexistuje a (ani nikdy předtím) neexistoval, notabene, když už 26 let žijeme v demokracii? Je tedy otázka, proč dětem nevysvětlila, že žijeme v demokracii, ale odpověď se nabízí v jejím názoru, že „ Je tu jasný agresor, jde o život, máme toho plné zuby“, pak vlastně ani nemůže poučovat děti o tom, že 25 let žijeme (údajně) v demokracii!

Paní Štěpánová se nejen pořádně odkopala, zviditelnila, zpopularizovala, ale také parádně ztrapnila a znemožnila. Není pochyb o tom, že její vystoupení bude mít pro ni zcela jistě velmi nepříjemné osobní následky. To, že dostává řadu nepříjemných SMS není nic překvapujícího a neočekávaného, na tyto stupidnosti nelze ani jinak slušně reagovat (kromě vyhrůžek zabití). Nicméně, dosáhla toho, čeho zřejmě dosáhnout chtěla, tedy vylézt z ulity zřejmě (blahé naivnosti politicky) nedoceněné učitelky. Vsadila na dost pochybnou kartu, od které se d&aa cute; tušit, že s ní trumfovat zcela určitě nebude! Jinými slovy, její pokus změnit den v noc a noc v den, resp. východ slunce na západě a jeho západ na východě, se jí určitě nepodaří. Pochopí to?

PS: Učitelka Štěpánová a europoslanec Štětina je ideální pár ideologických, vypatlaných trotlů, jeden omezenější druhého. A takoví lidé chtějí poučovat národ, kde (obrazně řečeno) vychází a zapadá slunce!

Jiří B a ť a , 2. března 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-03-03 16:44
PS: Učitelka Štěpánová a europoslanec Štětina je ideální pár ideologických, vypatlaných trotlů, jeden omezenější druhého. A takoví lidé chtějí poučovat národ, kde (obrazně řečeno) vychází a zapadá slunce!
S tímto výrokem naprosto souhlasím, ale k té učitelce, to snad není normální člověk, zřejmě to bude nějaká zrůda v lidské podobě. A s takovými názory nemá ani právo učit naše děti. Kam jsme to jen dospěli. Ale zřejmě idioti dokáží i přepisovat dějiny.A tihle "užiteční idioti" jsou zřejmě zplozeni k "osvětě lidstva". A této ženě abstinence sexu zřejmě má vliv na mozkovou činnost a tak se potácí v nevědomostech z dějin i z každodenního života.

Facebook komentáře