Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dát ruce pryč, nebo bít na poplach? Jsem pro to druhé!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dostal se mi do pošty tento email i s videem, zde:

http://cassad.net/tv/videos/616/ Přiznám se, že jsem už viděl ledacos, ale toto snad ani není pravda. A přece je. Takto v Iráku (prý) zacházejí a popravují zajatce. Mělo by to být „prý“, ale dokument je natolik věrohodný a autentický, že o tom nelze ani pochybovat. Tito lidé masakrují nejen válečné zajatce, ale i civilní „neposlušné“ obyvatelstvo. To by měli být nositelé těch multikulti ušlechtilých, mírových myšlenek, kterými prý mají obohatit kulturu a život v Evropě. Děkuji pěkně, nemám zájem! Soužití s nimi má totiž jeden velký háček – člověk je musí poslouchat a respektovat jejich potřeby, uznávat právo šaría. Jinak jej čeká konec, jako na videu.

  • dat-ruce-pryc-nebo-bit-na-poplach-jsem-pro-to-druhe

I u nás se muslimské bratrstvo pomalu ale jistě zvedá, někteří komunální politici, tzv. přizdisráči jim vychází až neskutečně vstříc. V Karlových Varech už postavili, ve městě Strakonicích prý budou stavět mešitu! Prý to zvýší populaci ve městě, ale také zvýší počet obyvatelstva, obohatí život novou kulturou, pozitivně ovlivní podnikání v místě a jiná podobné „pozitiva“. Představitelé města Strakonice však poněkud tápou v paragrafech, protože v rámci přijetí muslimských imigrantů jsou připraveni uplatnit tzv. pozitivní diskriminaci. To v případě ubytování, protože je známo, že sunnité a šiíté se „poněkud“ nemají rádi. Aby nedocházelo k vzájemným nedorozuměním a potyčkám, příslušníci té které větve budou mít samostatný dům! Tak tomu se říká pochopení a multikulti internacionální pomoc! Jakkoliv cikány nemusím, přesto nemohu nevidět, že ti budou v případě přijetí muslimů hodně upozaděni. Ovšem na důsledky se asi nebude dlouho čekat!

Nevím, zda se paní místostarostka Strakonic zajímala o životní styl muslimských přistěhovalců (zvláště žen a dívek), zda by také bylo možné u nich doma postavit katolický kostel, zda křesťanské ženy mohou chodit oblékané v evropském stylu atd. Jsou to pravda naivní otázky, protože jsou úplně mimo mísu. Tam už fakt, že někdo je křesťan, natož žena-křesťanka, tak má utrum! To jí ovšem zřejmě vůbec nedochází, že její velkorysé humánní nabídky jsou dlážděním cesty do pekla. Ji samotnou, případně její děti to snad nepostihne, ale vnoučata ji budou proklínat. Netýká se to samozřejmě jen jí, protože takových užitečných idiotů se najde po republice víc než dost. Ale dožije-li se doby, kdy se budou muset její vnoučata podřídit islámskému právu „šaría“, bude svého postoje a rozhodnutí hluboce litovat. Na spolužití s muslimy totiž postupně doplatí celý národ, protože islám není jen náboženství, islám je rovněž politika a to je horší jak peklo. Díky Bohu, že tu už nebudu!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře