Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Už bylo k vládě řečeno vše?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Když tak brouzdám po internetu od Parlamentních listů, přes Czech Free Press, Britské listy, Umlaufoviny,Vaševěc, Outsidermedia, až po Zvědavce, přes tištěná tzv.pravicová média LN, HN, MFD či Právo i Haló noviny, mám pocit, že k této vládě i parlamentu už bylo snad řečeno vše. Dokonce i 23. sjezd ODS potvrdil, že jsou hluší a slepý jako komunisté za Jakeše a Husáka. 

  • uz-bylo-k-vlade-receno-vse

I ten pitomý Jakeš měl přesto starosti o vývoj státu, či „neúměrné“ výdělky jednotlivců-ZAgorové. Tihle kalousci však korupci ani za 12 mld, skandály, či probůh daňové úniky, nebo výrobu jedovatého alkoholu neřeší. Je snad zajímá jen vlastní byznys, majetek, pozemky a odměny. Práce? Jaká práce, když neustále vymýšlejí kraviny a hlavně kličky či finty, jak by veřejnost oblbli a přitom si naplnili svůj Pražský měšec na který nedají sáhnout. Dělají reformu penzí a zdravotnictví? Prosím vás, penzijní systém dávno zmršil prokazatelně jejich guru Klaus. Čím? Tím, že do ekonomiky nepoužil obrovské penzijní úspory občanů, ač o pár desítek let, kdy z nich vytvořil dluh, volal po privatizaci.

Zdravotnicví šijou zjednodušeně stejní pitomci z ODS jako třeba projekt IZIP nebo rozkradení bank . To bylo ještě k smíchu oporám ODS - Klausovi, Kocourkovi i „bankéři“ Salzmanovi.
Vemte si populární televizní Hyde Park. Otázky jsou cenzurovány, kritikům reformy je skákáno do řeči svazáckými moderátory. Hodnocení? Pro pravici téměř vždy katastrofální. A co se změní? NIC.

Snad jen opravdu nezávislému Ing. Jaroslavu Vostatkovi, tvrdému kritiku reforem není skákáno do řeči. Zajisté proto, že je navíc CSc., vedoucím katedry veřejné ekonomiky VŠFS? Možná, ale určitě by se každý tzv.pravicový politik či novinář vzápětí svými vědomostmi znemožnil.

Jinak ovšem televizní besedy nadále chrlí moudrosti vládních poradců, analytiků typu Koženého, Bakaly, Třísky, Kohouta a dalších, kteří kdysi velebili tunelářskou Klausovu reformu. I šéf penzijního fondu ING Jiří Rusnok není tak svatý jak dnes vystupuje.

Tihle všichni navzdory všem skandálům, propadu výroby či daním, vládu kšeftu a elity vehementně podporují. Výsledky zákonů polistopadové pravice, dnes bohužel nesklízí jen vláda úspor, ale především my, daňoví poplatníci. Penzisté nejen sníženými ale ještě „nevalorizovanými“ důchody a zbytek pracujících zvyšujícím DPH a cenami.

Nechápu ovšem opozici, která vyzývá skandály a korupcí bezpečně zdecimovanou vládu k předčasným volbám. Myslím si, že je to zcela zbytečné přehánění. Tahle vláda s ODS v čele se znemožní sama. Krajské volby to již naznačily. Zloděje z ODS nikdo nechce volit.
Bohužel u snědeného krámu sedí 10 milionů lidí, kteří kdysi ODS věřili. Jenže pozor!!!!!!! Tihle hajzlové (ODS,TOP atd) mají ještě před svým odchodem do zapomnění zálusk na poslední zbytky tzv. státního majetku. Např: Budvar,České lesy,Štiřín. Ten majetek není jejich! Je de facto vlastněn penzijními úsporami nás všech-daňových poplatníků. Když se prodá za pakatel, ztráty půjdou na náš účet!!!!!!

Hlasování ve sněmovně, které jistě vstoupí do historie, však předčilo vše, co tahle vláda dosud vytvořila. Po estébáckém skřípnutí rebelů a jejich nahrazení jinými nohsledy, koalice úspor v nočním maratonu schválila všechny své „skvělé“ zákony, které NIKDY před volbami neslíbila. Takže vzhůru za úspěchy. Nebude však po nich potopa? Navzdory všemožnému ujišťování, troufnu si předpovědět, že bude platit to druhé. Pokud se nevzchopíme na pořádný protest 17.11.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře