Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poslední Klausův výstřel?

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Ačkoliv jsou v médiích nyní omílány Zemanovy „iniciativy“, byli jsme opět svědky vrcholné megamanipulace. Pro méně informované, Havlův 1. polistopadový ministr financí – Klaus se odvážil sebe zachraňovat a tak sáhl v tisku na posvátnou modlu revoluce, když prohlásil, že „Havel byl vlastně reformní komunista“. Kolikrát však Havel Klause jmenoval ministrem si nevzpomenul. Koho tím vlastě chtěl tenhle miliony zaopatřený penzista dojmout , koho ohromit?

Chtěl snad ten zbytek naivní a díky jemu chudnoucí veřejnosti opět přivést na svou stranu nebo snad píchnout do páté kolony havlovců a pražské kavárenské společnosti? Nejspíše chtěl opět podpořit svou obehranou písničku, že jedině ON Klaus byl tou osobností, která chtěla zatočit s komunismem, ale díky Havlovi se mu vše nepodařilo a jsme tam, kde jsme? Zda Havel byl či nebyl reformní komunista je celkem jedno. Faktem je, že jmenoval JEHO Klause a dal zelenou jeho ekonomické reformě-zlodějně.

  • posledni-klausuv-vystrel

Tenhle největší lhář a manipulátor století má stále odvahu vylézat a šířit své bludy o standardní privatizaci, o tom, že zde žádný kapitál nebyl či, že JEHO zahlazovací amnestie gaunerům byla jedinečná. Původně byl bankovním úředníkem, který to dotáhl jen díky Havlovi nejen na ministra financí , ale později díky zblblé tehdejší veřejnosti i na poslance, premiéra a podvakrát na prezidenta. JEHO privatizace nebyla nic jiného než jednoznačná volební finta jak udržet ODS a sebe u koryt po mnoho let. Další jeho 100x opakovaná lež, že zde žádný kapitál nebyl, lze prokazat že byl. Penzijní úspory občanů u státu v roce 1994 měly hodnotu 2760 mld korun. Ale kdo tomu rozumí? O JEHO skvělé amnestii mohou žvanit jen amnestovaní gauneři a prorežimní propagandistická média se svými novinářskými poskoky.

Faktem je, že diletanta (premiéra) Klause odhalili ekonomové Chicágské univerzity již v roce 1995, kdy se je pokoušel oblbnout svou vizí o kupónové privatizaci či Fondu národního majetku, který právě začínal miliardy z laciných prodejů podniků prošustrovávat. Aby nedej bůh za jeho vlády rostla nezaměstnanost. Tentokrát si tedy Klaus dovolil sáhnout i na modlu největší důležitosti. Je už ale jiná doba, Havla dnes kritizují i jeho včerejší slouhové, co skončili bez poct a koryt. Proto je třeba využít této příležitosti a opět se vyšvihnout na výsluní? Jakoby toho Klausova majetku, obdivu a slávy stále nebylo dost.

Kde jsou tedy ti jeho voliči ODS dnes? Kde jsou ti naivní milovníci a ochránci Klause? Po 25 letech konečně prohlédli jaký je Klaus lhář, ješitný vědec, ale především gauner. Vážení čtenáři, Klausův odchod předpověděl již v roce 1994 navzdory tehdy celostátnímu velebení veřejnosti i médií exulant, filozof a politik Ivan Sviták v pořadu režiséra Chauna – Léčba Klausem!

A opět je zajímavé kolik prostoru mu k těmto novodobým manipulacím poskytl celostátně stále ještě obdivovaný servírovací plátek, jenž je dnes prý stejně zaručeně objektivní a nezávislý na svém novém vlastníkovi. Jenže někteří z nás dobře vědí na jakém podfuku vznikl a jakými odchovanými novinářskými přitakávači Klausova režimu je dodnes vybaven. Sví k svému. Ne Havel, ale Klaus vytvořil Kožené, Salzmany, Kellnery, Tykače, Bakaly a další. Bohužel ani po 25 letech čtenáři nepochopili, že nejen Klaus lhal a lže, ale i tenhle původně „JEHO“ plátek pod novým vedením.

Vážení, Klaus zajistil zlodějskou privatizací podniků skvělé hospodářské výsledky zahraničních firem u nás „že v roce 2012 přidaná hodnota vytvořená podniky pod zahraniční kontrolou v průmyslu dosáhla 501 miliard korun“! Mne tenhle ješita vychvalující JEHO převod majetku cizině nepřekvapuje. Je stále stejný manipulátor od jeho vstupu na prkna politiky v listopadu 89.

A jaký je asi rozdíl mezi hospodařením Klause a Jakeše, který také zvoral, co se dalo a musel jít? „Maličkost“.Asi tak 4-5 bilionů státního dluhu a 101 milionů „našetřených“ v osobním majetku. A to vše se stalo díky zákonům ODS a také jejím voličům.

P.S.

Ze zpráv se dovídám, že následně Klaus perlil před studenty Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické během přednášky věnované 25. výročí listopadu 1989. Chudáci studenti.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře