Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Neuvěřitelně servilní MFD a agent Vondra

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Deník MF svým dnešním vyprovázením korupcí proslaveného Vondry prokázal až neuvěřitelnou servilnost k této téměř totálně proflágnuté osobě. Není divu, jde o hlavní hlásnou troubu pravice v Čechách. Vše v duchu doby. Je třeba i na Titaniku zpívat a chrabré sluhy chválit a podporovat. Bohužel ani ocenění z úst t,č. presidenta Klause jeho ztrátu důvěry u veřejnosti nezažehlí. Stejně tak ani dojemné popisy životních úspěchů kaprála v záloze s modrou knížkou.

  • neuveritelne-servilni-mfd-a-agent-vondra

Ač původem skvělý disident a Havlovec tělem i duší, ztratil až podivuhodně u voličů snad všechny zbytky původního obdivu a důvěry. Přesto má prý skvělý mandát a důvěryhodnost pro NATO! Propadl u voleb, ale má budoucnost zaručenou. Toť opravdu důkaz Amerického demokratického myšlení. Vondra, pověstný svým výrokem o Americkém zlu v Evropském parlamentu, mi tak docela připadá jako ti všichni předlistopadoví disidenti, o kterých leccos napsal autor knihy Dějiny CIA. Vondru lze srovnat s těmi, co nadbíhali Moskvě po okupaci v roce 68 a za normalizace Brežněvovi.

Jenže to bylo za komunistů, dělající vše prý pro stranu. Vondra vše jistě dělal a dělá pro blaho země. Proto se dál podílel na pro ni drahých a zbytečných vojenským misích ve světě, čím dál více podporoval politiku vývozu US demokracie.

MFD opět odhalila svým zbylým čtenářům pravou tvář nejen přisluhovače Vondry, ale i těch, kteří de facto rozhodují o NATO, Evropě i ČR. Vondrova akce Promopro byla okrajová věc stejně jako další přehmaty. Především je vysoce hodnocen jeho postoj jako ministra zahraničí a přítulnost nejen k demokracii USA, ale i k hochům z CIA. Také se velmi cení jeho dlouhá podpora a věrnost k vynikající tunelářské straně ODS. Faktem zůstává neuvěřitelná podlézavost deníku MFD k elitám světa i neuvěřitelná drzost a chamtivost kdysi CIA dobře placeného disidenta pana Vondry. Věřím, že i tentokráte se o něj řídící elita světa bohatě postará. Něco za něco, ikdyž vše nevyšlo jak mělo.

Na třech kontinentech údajně již začalo docházet k očištění od zkorumpovaných. Že by se začalo i u nás? Přesto by se prý měl Vondra do politiky vrátit. Kriste pane proč? Co by ještě mohl lidem nabídnout? Větší tunel nebo věčné spojenectví s Amíky?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře