Na to, že z nebe padá již několik let umělý sníh, jsme upozorňovali své čtenáře již několikrát. Připomínám články:

10 let chemtrailsové války.. Bůh ochraňuj Ameriku! Začíná selhávat imunitní systém lidí.. práškují chlupatým sněhem!

Umělý sníh se snáší na halvu nešťastných pozemšťanů již něco kolem pěti let.

Již v roce 2009 vyšel také na Orgo-netu článek: Nenechte své děti jíst sníh!

"Netaje to! Barví se to do černa! Nevím, co to je," říká Američanka na obrázku, "ale sníh to rozhodně není!"Snímek je natočený v Atlantě, západní Virginia.

Sníh, který padá na Spojenými státy, a občas i nad Evropou, je jistá forma umělé hmoty, plná nanovláken. Těžko říct, zda jen splachuje to, co visí ve výšce 4-6 km nad povrchem Země, vydatně práškované chemtrailsy, anebo jsou v tom ještě další přísady. Upozorňuji, jak výrazně stoupla radioaktivita po posledním sněžení/pršení nad ČR, psali jsme o tom nedávno.

Čtenář napsal koncem roku 2010 na základě našeho článku toto:

Mám poznatek- poznatky, o které bych se chtěl podělit - v lednu 2010, kdž byla nebývalá nadílka sněhu - Pardubicko, tak od 2,1, do 14,1, nad mraky létaly letadla nepřetržitě- bylo je slyšet v rozmezí 3-5 min. ve dne v noci. Sníh byl napadaný jako jehličkovitý, když mráz povolil, nevznikaly rampouchy, ale celé masy se přelévaly přes okraje střech, či okapů. Měl nezvyklou soudržnost. Letošní sníh- a to už moje špatně vidící 87letá máma říká, že ten sníh je jiný, zvláštní.
Ano, je to umělý sníh, ale ne ten co se vytváří na sjezdovkách, ale s chemickými přísadami. Večer, když na plotě- zídce či stříšce jej pozoruji, proti světlu, je vidět placatá struktura.Ne vločky, nebo zmrzlé kapičky vody, ale placaté lesknoucí se plošky.
Někde jsem viděl stránky- krušné hory- tedy v oblasti krušných hor byla dělána kontrola vod a vyskytuje se tam mnohonásobně vyšší obsah hliníku, vědci nevědí jak je to možné.

"A proč to tak smrdí? Smrdí to jako plast!" říká afro-američanka.

Nemocnost a úmrtnost na nemoci krve a dýchacího ústrojí zatím stále stoupá. Už se zřejmě nedivíte. Vy ne.

Konspirační teorie? Už jenom pro pár neinformovaných vědců, pro české novináře a pak pro malý zbytek debilů, kteří nevěří důkazům a uvízli mentálně v rigidní minulosti, kdy ještě vše fungovalo, jak mělo, včetně počasí. Ze Země se stává virtuální, umělá realita, se vším všudy. Co nám dají umělého příště? Umělé jídlo už máme. Umělé instantní city už taky. Možná ještě umělé děti. A bude konec zvonec.

A pokud snad máte nějaké vysvětlení, co vlatsně z nebe padá, napište nám do diskuse, nebo do redakce. A šiřte prosím tento článek po sociálních sítích.