Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vrcholný dánský imám přiznal agendu pro muslimy- dobýt Evropu

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Špionážní záběry odvysílané dánskou televizní stanicí ukazují Mohamede Fouad al-Baraziho, vrcholného imáma islámské unie v Dánsku, který přiznává, že cílem migrační vlny je, aby muslimové dobyli Evropu.

  • vrcholny-dansky-imam-priznal-agendu-pro-muslimy-dobyt-evropu

Záznam byl zveřejněn jako součást seriálu dánské televizní stanice TV2 pod názvem Za závojem mešit. Video ukazuje al-Baraziho, jak přiznává: „Právě teď jsme v době, kdy otevíráme tyto země.“

Podle islámských odborníků, se kterými hovořila stanice, včetně profesora Tina Magaarda a profesora Thomase Hoffmanna, islámské chápání slova „otevřít“ znamená dobýt.

Imám také povzbuzuje muslimy, kteří přichází na Západ, aby se neintegrovali do společnosti.

„Když jsem do této země přišel před 23 lety, bylo nás jen 55.000 muslimů. Teď je nás 300 tisíc. Počet muslimů je teď 300.000. Z toho vyplývá, že je možné v této zemi žít bez začlenění. Je nutné porozumět podmínkám, bez začlenění do společnosti,“ uvedl al-Barazi.

To není v žádném případě poprvé, kdy prominentní imám připustil, že migrační vlna je součástí muslimského dobytí Evropy.

Šejk Muhammad Ayed přednesl projev v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, v němž tvrdil, že muslimové by měli využít migrační krizi k míšení s evropskými občany a „ovládnutí jejich země“.

„Evropa se stala stará a sešlá a potřebuje lidské posily,“ uvedl Ayed. „Oni nejsou motivováni, aby soucítili s Levantem, jsou to lidé a jsou to uprchlíci, uvedl Ayed a dodal: „Brzy je ušlapeme pod nohama, to je vůle Alláha.“

„V celé Evropě, všechna srdce se rozplývají nenávistí vůči muslimům. Přejí si, abychom byli mrtví, ale oni ztratili svou plodnost, takže ji hledají v našem středu,“ dodal imám.

Syrský uprchlík v rozhovoru pro arabský televizní kanál také hovořil o jeho cílu „islamizovat“ Evropu konvertováním evropských občanů k islámu.

Jak vysvětlil Robert Spencer, koncept hidžry nebo džihádu prostřednictvím emigrací, se slaví v Koránu jako záslužné prostředky pro šíření islámu do nových teritorií.

„A kdo emigruje ve jménu Alláha, najde na Zemi mnoho míst a hojnosti,“ stojí v Koránu (4:100). „A kdo opustí svůj domov jako emigrant ve jménu Alláha a jako jeho posel a dostihne jej smrt, jeho odměna se již stala povinností Alláha. A Alláh vždy odpouští a je shovívavý.“

S více než miliónem převážně muslimských migrantů, kteří se dostali do Německa jen v roce 2015, někteří levicoví politici uvítali pravděpodobnost, že rodilí Němci se nakonec stanou menšinou v jejich vlastních městech.

V loňském roce jsme informovali o političce Strany zelených Stefanie von Bergové, která řekla německému parlamentu, „Naše společnost se změní, naše města se radikálně změní. Myslím, že za 20 až 30 let, již v našich městech nebude německá většina.“

„Budeme mít spoustu lidí a žít v super kulturní společnosti. To je to, co budeme mít v budoucnu. A já chci, aby to bylo zcela jasné, a zejména těm pravicovým křídlům, bude to tak správné!“ Dodala politička.

(Infowars/ svobodnenoviny.eu/ Foto: Infowars)
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře