Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Viktor Orbán natvrdo: Soros chce pomocí EU vytvořit islamizovanou Evropu

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Slovní válka mezi maďarským premiérem Viktorem Orbánem a kontroverzním miliardářem Georgem Sorosem pokračuje.

Maďarský premiér Viktor Orbán obvinil kontroverzního miliardáře George Sorose, že chce s vydatnou pomocí EU vytvořit ,,novou, smíšenou islamizovanou Evropu". Řekl to při své návštěvě Rumunska.

  • viktor-orban-natvrdo-soros-chce-pomoci-eu-vytvorit-islamizovanou-evropu

Orbán, který dlouhodobě kritizuje miliardáře žijícího v USA z toho, že chce do Maďarska přivést statisíce migrantů, prohlásil, že Sorosův vliv je nyní silnější spíše v Bruselu než USA či Izraeli. Orbán doporučil evropským institucím, aby zmenšily pokud možno Sorosův vliv, který je podle maďarského premiéra až neúměrně silný. 

Orbán se domnívá, že Soros chce v těsné spolupráci s EU svými plány ,,zlikvidovat" Evropu. ,,Evropská unie, Evropská komise musí znovu získat nezávislost na Sorosově říši dříve, než tento miliardář dokončí svůj program destrukce Evropy," řekl ve svém projevu na univerzitě v Rumunsku Orbán. V této souvislosti dodal, že jedině procesem zastavení přílivu do Evropu může začít skutečná reforma EU.

Orbán se Sorosem již několik měsíců vedou ,,slovní válku, v níž se osobně napadají. V červnu prohlásil kontroverzní miliardář, že Maďarsko je mafiánským státem, jehož hlavním architektem je právě Orbán, ten dříve o Sorosovi řekl, že je pouze finančním spekulantem, který zničil miliony životů Evropanů.

Zdroj: rt.com

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/viktor-orban-natvrdo-soros-chce-pomoci-eu-vytvorit-muslimskou-evropu-1404056843.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře