Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Varování pro Evropu

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Chceme se mít hodně dobře po materiální stránce a duše nám strádá. Hodně lidí už to pochopilo, ale stále je to málo. Jediná cesta je návrat k morálce, duševním hodnotám a výchově dětí tak, jak byli vychováváni...

  • varovani-pro-evropu

„Miliardář Bill Gates varoval Evropu, že politika otevřených dveří vůči migrantům může vést ke katastrofě. Zakladatel Microsoftu a nejbohatší muž na světě Gates je toho názoru, že evropští lídři migrační krizi svým vítáním velkého počtu migrantů zhoršují. Čím štědřejší ale jste, tím více se to rozkřikne a vzápětí to motivuje více a více lidí, aby opustili Afriku a vydali se k vám,“ sdělil novinářům Gates. „Německo ale nemůže přijmout masivní počet všech těch lidí, kteří se chtějí dostat do Evropy,“ dodal. Podle Gatese musí Evropa cestu pro Afričany „mnohem více znesnadnit“.

Gates není žádný nepřítel Afriky a jejich obyvatel, jen má rozum v hlavě a umí ho používat. Nadace manželů Gatesových utrácí za boj s hladem a nemocemi v Africe milióny dolarů a přesto ví to, co každý normální člověk, že je to cesta do pekel pro všechny.

Docela by stálo za přemýšlení kdo potřebuje prázdnou Afriku a naopak přeplněnou Evropu, která se následkem migrace a vyžírků zhroutí jako domeček z karet. Rozhodně to nejsou obyčejní lidé na celém světě. Ani američan, australan, asiat, evropan či afričan. Ti všichni chtějí jen jedno. Žít slušně a užívat si čas života co je nám na této planetě vyměřen.

Tátové a mámy od rodin rozhodně nemají chuť zabíjet a nechat se zabíjet ve jménu čehokoliv. Ovšem z tohoto článku vyjímám muslimy, protože ti nejsou normální a tak je nemohu srovnávat s lidmi, co chtějí spokojeně žít, milovat a dělat všechny ty krásné věci které je baví.

Zase a zase a zase nám z toho vyplyne jedno. Jsou to ti ukrytí vládci naši planety, pro které jsme my všichni je mravenci které zašlápnou kdy se jim to hodí, rozboří jejich mraveniště a ještě si na jejich hrobě zatančí dupák. Jsou to všichni ti, co vlastní planetu i s námi a nic si nenamlouvejte, že to tak není. Pár procent těchto zrůd neštítících se všeho nás má v hrsti a jen proto, že nám stačí život kde máme podle svého názoru všeho dost.

Chceme mít auto, nebo dvě
Chceme krásně bydlet a mít chatu
Chceme televizi v každé místnosti asi i na záchodě
Chceme plná konta
Chceme jezdit na dovolené
Chceme práci kde se nenadřeme

Chceme se mít hodně dobře po materiální stránce a duše nám strádá. Hodně lidí už to pochopilo, ale stále je to málo. Jediná cesta je návrat k morálce, duševním hodnotám a výchově dětí tak, jak byli vychováváni naši předci. Kdy si mladí vážili starých a ne aby jim nedávali najíst, bili je a strkali do domovů, aby tam o samotě bez svých blízkých zemřeli. Vraťme se k filozofům, studujme a hlavně koukejme se kolem sebe, kolik je krásy na světě. Stačí se dívat a naše zbraň je foťák, ne bomba.

Celý článek Zde:http://www.na-septande.cz/vse/politika/varovani-pro-evropu

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře