Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V. Kapal - V.V.Pjakin. Dva pohledy na příčinu požáru v budově Grenfell Tower v Londýně.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Nejsem hasič nebo odborník, ale nepřišlo Vám něco zvláštního 14.6.2017 na požáru budovy Grenfell Tower v londýnské čtvrti Kensington? Proč budova shořela tak naráz, jako vánoční stromeček. Jakoby ve všech patrech nebyly žádné vnitřní příčky?

  • v-kapal-v-v-pjakin-dva-pohledy-na-pricinu-pozaru-v-budove-grenfell-tower-v-londyne

 

Viz video: https://www.youtube.com/watch?v=EpRS3PRyCbY

Po týdnu vyšel článek v denníku The Guardian (zdroj: https://www.theguardian.com/uk-news/2017/jun/21/grenfell-tower-families-to-be-given-68-flats-in-luxury-apartment-complex)

V článku se píše, že Londýnská radnice, pro lidi kteří bydleli v Grenfell Toweru, zakoupila 68 bytů v luxusní rezidenci Kensington Row, kde jeden byt stojí 1,6 – 3,5 miliónů £ (zdroj: https://www.berkeleygroup.co.uk/new-homes/london/kensington/kensington-row).

Že by náhoda? Stávající převážně bílí obyvatelé londýnské luxusní čtvrti, kteří si až doposud mysleli, že se mezi ně se uprchlíci nedostanou, protože nemají peníze. Teď asi v koutku brečí a počítají o kolik jejich nemovitost klesne na hodnotě nástupem "novousedlíků". Ale co naděláte, pomáhat se musí ... i kdyby to stálo vlastní sebezničení.

Oficiálně pravděpodobnou příčinou požáru je přehřátý motor nebo výměníku chladničky v jednom z bytů ve druhém patře. Je to pouze oficiální hypotéza a tak k ní přidám vlastní. Připusťme, že požár vznikl úmyslně (nasvědčoval by tomu způsob shoření budovy) s dopředu připraveným cílem: "Rozbít soudržnost luxusních čtvrtí, kde se brání přijímání migrantů". Že to zní moc cynicky, protože při požáru zemřelo 79 lidí? Vzpomeňte na atentát na 11. září 2001, World Trade Center v New Yorku. Tehdy zemřelo 2996 lidí a komu to vše prospělo?

Nedalo mi to a oslovil jsem p. Kapala ze Svobodného rádia (http://svobodne-radio.cz/), aby mi řekl svůj názor. Odpověď je zde:

"... mám též podezření, že požár v Londýně byl úmyslně založený, a to z několika důvodů. Tím prvním je snaha osídlit čistě bílé zóny. Za druhé, prý požár vznikl od vadné ledničky, hasiči mi říkali, že by se to takhle rychle nedalo rozšířit, že to bylo zapálené tak, aby to hořelo celé a rychle. A třetím důvodem bylo mezi Angličany získat s imigranty soucit. Takže další z uměle vyvolaných katastrof, jako bylo 11.9."

Takže nyní jsme dva, kteří teď mají pochybnost o oficiální verzi příčin požáru.

Trochu jiný pohled má V.V.Pjakin, který se, v pořadu "Otázky a odpovědi V.V.Pjakina ze dne 19.6.2017" (zdroj: https://youtu.be/QQa6otkwzTM?t=29m42s), vyslovil takto: "... co se stalo v Londýně, ten požár v budově i ten případ s tím autem, které u mešity najelo do davu, jsou svědectvím toho, že události přestávají být pod kontrolou. Nikdo, státní elita ani globalisté nevědí, co za tím stojí. Možná byl ten požár budovy opravdu náhodný, někdy cigareta opravdu znamená jen cigaretu, jak říkal Freud. Takže za tím třeba nic není. Jenže oni nevědí, kam si to mají zařadit, jak reagovat, co si s tím počít. A ještě se tu začala projevovat veřejná iniciativa, projevuje se protiislámská xenofobie. Už ty lidi natolik vytočili svými šariátskými hlídkami, tou pověstnou „tolerancí“, že se začali bránit tímto způsobem. To znamená, že systém začne kolabovat, jenže oni ho potřebují stabilizovat. To dříve byl pro ně takový výsledek žádoucí, když bylo zapotřebí na území Evropy a Velké Británie vytvářet nové státy, nové národy a nové jazyky. Teď je třeba tu situaci trochu stabilizovat, dokud nebude přeneseno centrum koncentrace řízení, dokud nebude vyřešen problém s Ruskem, je zapotřebí, aby Evropa zůstala ve své dřívější kvalitě. Nesmí to tam vřít, protože komu by potom předali třeba Ukrajinu? Už teď není Evropa schopná Ukrajinu pohltit, protože je nemocná, jednoduše nemocná."

Jak jsem v úvodu psal, nejsem odborník ani hasič a možná se mýlím, ale přikláním se k závěrům p. Kapala i p. Pjakina, protože každý děj se skládá z několika vektorů (snah). Závěry p. Kapala sledují více snahy muslimů a p. Pjakin více snahy globalistů. Zde je výslednice. Globalisté se pokouší rozbít a přeformátovat Evropu, takže zmizí a jednotlivé státní hranice a jazyky. K tomu slouží "zlý" islám jako nástroj. Pak už je jedno jak vznikl požár (úmyslně nebo náhodně), podstatné je, že byl použit jako páka k násunu uprchlíků mezi další oblast, ve které se až doposud nevyskytoval. A to, že v drtivé míře je většina uprchlíků muslimského vyznání, je nepopiratelná pravda.

A co Vy? Ať už se přikloníte k jedné k zvýše uvedených teorií, tak začínáte tušit, že tu něco nehraje a že děje, které se odehrávají kolem nás, začínají podivně spolu souviset? Buďte víc všímavý k tomu co se děje kolem vás a vždy sledujte, komu daný děj prospěje.

Autor: STOP WARfare

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 alcapucino@protonmail.ch 2017-07-11 22:09
Len rychlo pan author.
Some to trochu sledoval a nevedol some kapnut NA to.Ani neviem doteraz.Ale RAZR v radiu some zachytil,ze hned PO poziari asi iba par dni robilibezpecnos tne kontroly po celej UK .Udajne skontrolovaly 800 veziakov a cuduj sa svete,vsetky failed.

Facebook komentáře