Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

U Slavjansku byly nalezeny stovky těl s odříznutými vnitřními orgány

Slavjanské milice během noční průzkumné operace v oblasti, která je pod kontrolou Ukrajinské armády a bojovníků Národní gardy, se našlo asi 180 mrtvých těl s vykuchanými břichy. Jen o kousek dál, v blízkosti hřbitova Svaté Trojice, našli dalších 300 těl – nebyla pohřbena a měla rozpáraná břicha bez vnitřních orgánů.

  • u-slavjansku-byly-nalezeny-stovky-tel-s-odriznutymi-vnitrnimi-organy
  • vykuchtela

Noc před tím, v této oblasti, místní obyvatelé viděli auto, „Červený kříž.“ Je třeba připomenout, že na začátku května, se objevily zprávy, že v Donbasu, se kromě žoldáků „soukromých vojenských společností“ a ukrajinské zahraniční armády objevili i lékaři se speciálním vybavením. Orgány jsou odstraněny z těl mrtvých a dokonce i vážně zraněných vojáků.

Zajímavé údaje pochází z nemocnic, kde jsou ranění vojáci Ukrajinské armády a Národní gardy „, kteří patří k Pravému sektoru.“

V těchto nemocnicích jsou noví specialisté – chirurgové, většina z nich – cizinci. Ale hlavní zvláštností je, že s vážně zraněným vojáky Národní gardy a pravidelné armády dělají navíc analýzy, které nejsou nezbytné pro léčbu přijatých zraněných a jsou odesíláni do do Kyjeva a Dněpropetrovsku, přičemž v průvodní dokumentaci se uvádí specifické údaje o pacientových orgánech.
Je vysoce pravděpodobné, že někteří stoupenci evropské integrace budou v Evropě dříve, ale po částech.

Výše uvedené skutečnosti vedou k závěru: Není divu, že místní oligarchie, USA a Evropa i nadále utrácejí obrovské peníze na řešení „Ukrajinské demokratická revoluce“ … Tohle, je něco, co se vyplatí. Všechna jejich prohlášení, že prý záleží na národě, jsou pokrytecká a cynická. V tuhle chvíli, kdy bojujete s bratry na „ukrajinské rodné zemi“ o „čistotu svého velkého národa“, spousta vašich krajanů už letí do Evropy, ke svým novým majitelům.

Zdroj:

http://novorus.info/news/events/24209-u-tyazheloranenyh-soldat-armii-ukrainy-i-nacgvardii-vyrezayut-vnutrennie-organy-dlya-prodazhi.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře