Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To bruselští papaláši mají na rukou krev Evropanů!

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

A opět je tady dobře známý evropský cirkus na kolečkách. Politická svoloč se předhání, kdo vymyslí údernější kondolenci, kecy ve stylu zpátky ni krok. Ale jsou to právě oni, kdo jsou původními viníky vražd evropských civilistů.
Nekončící kolotoč. Po každém vraždění civilistů sběří, kterou nám sem mezi ekonomickými migranty neustále cpou díky svému zvrácenému myšlení o záchraně světa politici z Bruselu, ale i z jednotlivých zemí, přemýšlí, až se jim z prázdných lebek kouří, jak zabránit terorismu.

Prázdné jsou zcela určitě, poněvadž i malé dítě dobře ví, že nejlepší je nepozvat si domů vrahy. A to samy prázdné makovice uznávají, že mezi nelegálními migranty teroristé jsou. Samozřejmě, že nebezpečí zlehčují a výsledek vidí celá Evropa.

  • to-bruselsti-papalasi-maji-na-rukou-krev-evropanu

Je neuvěřitelné, že občané západní Evropy, vyjma naučených hesel „Nemáme strach“ a trapných frází typu „Je suis...“, osvětlování budov v barvách zemí postižených terorismem, vyjma Ruska, jehož civilisté nepatří pod ochranu zdegradované evropské humanity, reagují asi jako tele vedené na porážku. Po atentátu si vytvoří shromaždiště, kde přichází i takoví truchlící, kteří se třesou chtivostí, aby právě jejich „utrpení“ zabrala kamera nebo objektiv fotoaparátu. A tím boj proti terorismu končí. Ještě, že alespoň policisté už nemusí humanisticky teroristy zatýkat, ale můžou je zrovna střílet. Neuvěřitelný pokrok!

Za každý život civilisty zavražděného teroristou nebo psychicky vykolejenými idioty, kterým vlády poskytly svou nečinností zdarma lektory k výuce vraždění, je jako celek zodpovědná Evropská únie! Možná ani nejde o neschopnost, možná je to záměr. Přece není možné, že by se podařilo v Bruselu nashromáždit tolik imbecilů, kteří ani po více jak dvou letech nedokáží jednat podle zákonů zemí Evropy a chránit hranice? Pokud ano, naše civilizace nemá právo na další existenci!

Dalším dovozcem teroru se staly neziskové organizace. Organizace, které státy původně podporovaly, aby pomáhaly potřebným našincům, dnes paradoxně možná i za peníze těch, kteří jsou již zavražděni, implementují za doprovodu zvrhlých hesel o pomoci do Evropy násilí, vraždy, nevzdělanost a další desetitisíce natažených rukou, čekajících na štědré miliardy eur z evropské kapsy. Organizace, které by měly doma i ve světě působit naprosto apoliticky, škodí dnes společnosti téměř stejně, jako EU. Když si člověk přečte názory na imigraci české humanitární organizace, derou se mu na rty slova: „Už nikdy ani korunu pro Člověka v tísni.“ Vypadá to, že destrukci evropské společnosti spolehlivě zajistí to, čím se kdysi dávno člověk nadřazoval nad ty, z nichž vzešel – humanita.

Logicky si položme otázku, proč nevinní civilisté a nikoliv právě politici, jak to chodilo ve staré dobré Evropě, kdy fungovala ETA nebo Brigate Rosse či Gladio? Možná právě proto, že evropští politici v čele s těmi bruselskými jsou vlastně přátelé teroristů. Kdoví, jaké vztahy mezi nimi existují, když do 90. let minulého století NATO živilo polomilitantní teroristické organizace typu Gladia? Jestliže potřebují, a to ale jo potřebují, v evropském parlamentu lektora k výuce ochrany evropských a státních hranic, nechť osloví Kim Čong-una.

Autor: Radomír Dolanský

Zdroj: http://dolansky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=619481

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře