Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Švédský zubař sdělil podezření ohledně dětských migrantů. Ihned přišel o práci

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

57-letý zubní hygienik Bernt Herlitz přišel na to, že minimálně 80% jeho pacientů ze skupiny takzvaných dětských uprchlíků bez doprovodu mají dle stavu chrupu mnohem vyšší věk než uvedli. Po nahlášení svého podezření okamžitě přišel o práci a těsně před penzí je ve finančních problémech.

  • svedsky-zubar-sdelil-podezreni-ohledne-detskych-migrantu-ihned-prisel-o-praci

Z vyplývá, že se o svém podezření zmínil o pracovní přestávce. Mezi posluchači byla i pracovnice Přistěhovaleckého úřadu, která mu poradila, ať své podezření nahlásí. Což udělal a dostal výpověď s tím, že porušil jako zdravotní personál mlčenlivost.

Nahlásil ho totiž jeden z opatrovníků jednoho z “nezletilých” a úřady se snaží zachovat vždy s maximálním strachem z obvinění z rasismu. Herlitz sice dostal částečné zadostiučinění u soudu, tedy zpětně mzdu za 5 měsíců, jenže soudní proces trval déle než rok a po mediální kampani, která ho označovala za pravicového extremistu, nikde nesehnal práci. Výpověď mu navíc zůstala.

Právní úkony už teď stojí milion korun a i přes to, že částečně vyhrál, musí tyto náklady uhradit. Dle všeho se stane, že to s manželkou nebudou schopni zaplatit a přijdou o dům. Ve svých 57 letech a tou pověstí nemá šanci dostat žádnou jinou práci. Jeho žena se psychicky zhroutila.
 
¨

 

Stačily dva nepohodlné tweety a pracovník vývoje hry Subnautica přišel o práci

Přitom se zdánlivě rozhodně nejedná o žádné zlo. Pracovník vývoje dobrodružné hry sdílel článek od konzervativního novináře Paul Joseph Watsona a jeden také od Gad Saada. Článek o tom, s kolika typy genderu se lidé identifikují, komentoval známým vtipem “Jsem bojová helikoptéra”. Článek o no-go zónách ve Švédsku komentoval “importem lidí ze třetího světa importují i zločinnost třetího světa”.

Dva aktivisté z řad takzvaných “SJW” vzbudili protestní vlnu nenávisti, kdy desítky lidí psaly zaměstnavateli pracovníka, společnosti Unknown Worlds Entertainment a ta svého zaměstnance nakonec vyhodila pro “rasismus a sexismus.” Fašistický lynč tak opět zabral…

Na fórech však s krokem společnosti i aktivismem SJW nesouhlasí prakticky nikdo. Kroky vedoucí k vyhazovu Chylinskiho považují mnozí za projev nenávisti ke svobodě projevu a za stupiditu.

Není to jediný případ ze světa her, kterého se týká fanatismus multikulturalistů. O jiném můžete více zjistit zde, v jednom z dílů Skutečně nekorektně. 

Pojďme si v krátkosti vysvětlit pojem “SJW” – je to zkratka anglického sousloví “Social Justice Warrior” neboli “Bojovník za sociální spravedlnost” a definuje se jako aktivista, který je přesvědčen o jediné pravdě, kterou prosazuje za každou cenu. Američané tuto skupinu lidí rovněž posměšně nazývají “Snowflakes” neboli “Sněhové vločky,” které se dle slov mnohých rozpustí, kdykoliv uslyší třeba jiný názor.

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře