Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Švédsko se chystá vyslat do ulic armádu, aby ukončila násilí v ulicích švédských měst. Země je ve válce.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Švédský premiér Stefan Lofven oznámil, že je připraven poslat armádu do ulic a ukončit násilí v severské zemi. V uplynulých týdnech se ve švédských ulicích uskutečnila řada útoků, z nichž převážná většina se objevila v oblastech, které jsou označovány jako „NO GO zóny“, ve kterých přistěhovalci brání bezpečnostním silám ve vstupu a nastolení pořádku.

  • svedsko-se-chysta-vyslat-do-ulic-armadu-aby-ukoncila-nasili-v-ulicich-svedskych-mest-zeme-je-ve-valce
 
Stefan Lofven pro zpravodajskou agenturu TT řekl: "Není to moje první volba, ale když budu muset poslat armádu do ulic, abych znovu nastolil pořádek a zajistil bezpečnost v ulicích, udělám to."
 
Jeho oznámení přichází poté, co čtyři lidé zemřeli při střelbě a další zemřel po výbuchu ručního granátu na vlakovém nádraží ve Stockholmu.
 
Švédské sdělovací prostředky uvádějí, že během incidentů souvisejících s kriminálními gangy, které ovládají ulice a čtvrti obývané muslimskými imigranty, bylo zastřeleno a zraněno více než 300 lidí.
 
Tuto středu, pozdě odpoledne, byla policejní stanice napadena výbušninou v jedné „NO-GO zóně“. K útoku došlo ve čtvrti Rosengard, která se nachází ve městě Malmö, které je nejvíce postižené masivním příchodem přistěhovalců.
 
Výběr a překlad: CFP!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře