Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Šok přichází z Německa: Merkelová trpí dušení poruchou

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Uprchlíci, nezvládnutá krize, pokles preferencí. To vše se podepsalo na kancléřce Angele Merkelové. A teď, když je krize největší, přišla opravdu šokující informace přímo z Německa. Podle odborníka z oboru psychiatrie Hanse Joachima Maaz, trpí kancléřka duševní poruchou a narcizmem.

Merkelová odmítá uznat, že by v tématu migrantských krize udělala nějakou chybu. I proto je tvrdě kritizována za politiku "otevřených dveří," která vyústila do více než jednoho milionu uprchlíků, kteří v loňském roce vstoupily do Německa.

 

 

  • sok-prichazi-z-nemecka-merkelova-trpi-duseni-poruchou

 

Hans-Joachim Maaz je uznávaný německý psychiatr a doslova řekl, že chování Merkelové není úplně v pořádku. "Angela Merkelová jeví známky duševní poruchy a narcismu," promluvil o svých pocitech při pohledu na její poslední vystoupení na veřejnosti.

Podle něj ztratila jakýkoliv kontakt s realitou a popsal ji jako typicky úspěšnou osobu, která často zachází do krajností, aby dostala uznání od ostatních. A to vše kvůli nízkému sebevědomí.

Lidé jako je Merkelová jsou podle Maaz živí pouze z úspěchu a chvály a naopak špatně přijímají kritiku. Doktor Maaz dále řekl, že pokud se bude Merkelová nadále chovat podle zažitých vzorců chování, hrozí její psychický nebo psychosomatický kolaps. 

zdroj:http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5452-sok-prichazi-z-nemecka-merkelova-trpi-duseni-poruchou

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 JazzBoo 2017-03-19 11:10
Po tisíce let striktně endogamní chazarská populace vykazuje zvýšené riziko výskytu mentálních poruch.
http://www.haaretz.com/israel-news/.premium-1.560128
https://richardedmondson.net/2014/01/19/are-the-jews-crazy/

Facebook komentáře