Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Řecká hranice - anatomie lži

Jako kdysi stojí na hranicích davy migrantů bez dokladů. Jako tenkrát jsou ze všech koutů světa a tvrdí, že jsou uprchlíci. I tito drží v rukou smartphony a šutráky. Jenže tentokrát o ně země zaslíbené nestojí. Přiznávají pravdu.

  • recka-hranice-anatomie-lzi

Polehoučku a nenápadně přiznávají lídři Evropy, že pět let stará hurá akce "migrant do každé rodiny, do každého stavení", byla kardinální chyba. Doktorů nepřibylo, peněz ubylo a ani následná výzva k V4 "sdílejte s námi naše hlupáctví v soutěži o Darwinovu cenu" se nesetkalo u jejich představitelů s bůhví jakou odezvou. Maximálně tak trojslovnou.

Země západní Evropy nadopované tehdy spasitelským komplexem si na vlastní kůži ověřily, že arogance, faleš a vydírání je v lidech poněkud hlouběji na to, než aby samy odpadly překročením státní hranice. A tak jen Německo zaznamenává mezi příchozími tisíce válečných zločinců a kriminálníků, kteří se prohlašují za Jezídy, u žádostí o azyl se objevuje až 70% lží a falešných údajů, mezi inženýry je pětina úplně negramotných abonentů, více než polovina žadatelů nesloží základní integrační zkoušku ani po třech letech usilovných studií, kam beztak nedocházejí a z vyhoštění si většina z nich dělá jundu.

Předpokládám, že ostatní země na tom nebudou o moc líp. A tak není divu, že původní heslo Vítejte, To zvládneme, přes To nezvládáme, se nakonec usadilo na Pojďme se zabarikádovat a No Pasarán! 

https://www.idnes.cz/wiki/obecne/spolkovy-urad-pro-migraci-a-uprchliky.K5050174
Německo dnes hlásá, že žádné nové příchozí nepřijímá a pořádá na svých hranicích hony na migranty, které následně zatkne a uvězní, předtím než je vykopne za nelegální vstup. Špičky EU stojí na řeckých hranicích vedle řeckého premiéra Mitsotakise při jeho proslovu o tom, že ochrana unijních hranic je podporou evropských hodnot, a bouřlivě mu za ta slova tleskají. Ještě před čtyřmi lety by vám přesně za tohle smazali účet, roztrhali rodnej list a nazvali vás náckem. Jo doba se mění a je to věru hustej kvapík.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/migranti-eu-turecko-recko-migracni-krize.A200308_152540_zahranicni_blj

Náckama tehdy nazvalo Rakousko Maďarsko za to, že dělali přesně to stejné jako dnes Řekové a Německo nás za to, že jsme migranty poctivě prověřovali v detenčních zařízeních, tak, jak to oběma zemím nařizovala unijní pravidla. Ono kdyby se se tehdy opravdu důsledně prověřovalo, kdyby se agresivní a falešní migranti sváželi autobusy od hranic a ne naopak do vnitrozemí a kdyby se pomáhalo jen těm opravdu potřebným, nemuseli bychom udýchaně doklopýtat k dnešku. Dnes do nacistů totiž nadává naopak Turecko EU. A stejně aktivisticky jako ona tenkrát, i ono sváží dnes migranty k hranicím autobusy, vybavuje je náčiním a důrazně vybízí k tomu, aby násilím prorazili zátarasy, porvali se s pohraničníky a nastrčili své děti jako živé štíty. Což oni, jako tehdy, i dnes rádi dělají.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/erdogan-prirovnal-recke-pohranicniky-k-nacistum-40316334

Na tomto dnešním zmenšeném schématu migrační krize je velmi dobře vidět kdo je plně zodpovědný za ten nekontrolovatelný průšvih let nedávných. Za tu podporu jakože syrských migrantů z Afghanistánu, Pakistánu, Bangladéše, celé Afriky a kdoví ještě odkud, za cinty o tom, že údajně prodali své domy v rozstřílených válečných oblastech, kde ze zoufalství zanechali jen své ženy, děti a doklady, aby se po cestě nemuseli dělit o svůj celoevropský roaming s neomezenými daty dobíjený na své drahé smartphony bůhví kým a čert vem odkud. Kdo kam převážel a svážel sta tisíce údajně zoufalých lidí v bídě, kteří nemají nic, mimo půl milionu na cestu a k tomu přesné instrukce v kapse a asistenci lidskoprávních aktivistů za zády.

Zde se teprve ukazuje ten hrozný zločin, který Evropa svou zaslepeností napáchala na skutečných válečných uprchlících namačkaných v uprchlických táborech kdesi v dáli okolo válečných oblastí, které nechala napospas bídě, gangům a sexuálním otrokářům. Ale chápu, že selfíčko s migrantem z bahna tábora na blízkém východě nevypadá na fejsku tak dobře, jako to stejné z perónu na nádraží v Drážďanech. Paní Merkelová jich má ostatně celou sbírku.

Tak tohle všechno se za pouhé čtyři roky, díky Bohu, změnilo. Jen jedno ne. Staří dobří pacienti s vítacím komplexem. Sice už jich notně ubylo, ale za to zůstali jen ti fakt skalní. A stejně jako před pěti lety, i dnes melou pořád dokola jen tři věci. Nenávist, tím označují všechno a každého, kdo je proti nelegální migraci, má k tomu argumenty a chtěl by s nimi o nich diskutovat. Hysterie, tou vysvětlují proč je drtivá většina lidí proti nim a evropské hodnoty, kterými si nahrazují zase svou zoufalou neschopnost jakkoliv v daném tématu argumentovat.

Tak jak tak si však mohli už dávno všimnout, že ony evropské hodnoty jsou dnes holky z domu na předměstí, které poslouží zrovna tomu pánovi v cylindru, který si na ně dole na recepci prstem ukáže. Tak to prostě je.

Zdroj: https://petrpetrburian.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=747100

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře