Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Putin a Orbán: „Máme rádi evropskou identitu“

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Jsme svědky vzniku nového východního evropského bloku proti západoevropskému liberalismu a rasové sebevraždě německé kancléřky Angely Merkelové a jejích spojenců?

Ruský prezident Vladimír Putin se otevřeně přidal na stranu odpůrců barevné „uprchlické“ invaze do Evropy, když se nechal slyšet, že Rusku „se líbí“ postoje „obrany evropské identity.“

Putinovo prohlášení na společné tiskové konferenci s maďarským premiérem Viktorem Orbánem, který 17. února přijel do Moskvy na státní návštěvu, je dosud nejjasnější známkou vzniku nového východního evropského bloku proti západoevropskému liberalismu a rasové sebevraždě německé kancléřky Angely Merkelové a jejích spojenců.

Při setkání probírali dva vůdci řadů oblastí včetně invaze milionů falešných uprchlíků do EU a roli terorismu při vyvolání invaze.


„Důvodem současné uprchlické krize je destabilizace států a celých regionů – severní Afriky, Afghánistánu a dalších zemí. K vyřešení krize je třeba zabývat se její prvotními příčinami. Musí dojít k obnovení státních struktur, hospodářství a sociální sféry těchto zemí, aby tam lidé mohli žít, případně se tam vrátit,“ řekl Putin.

Dodal, že se s Orbánem shodují na příčinách krize, kde se jejich názory „z větší části překrývají“ a že „pozice Maďarska i jeho premiéra, tedy obrana evropské a národní identity, se nám zamlouvá.“

EU už v červenci 2014 uvalila na Rusko sankce v reakci na pokračující konflikt na Ukrajině, z nějž viní EU Rusko.

  • putin-a-orban-mame-radi-evropskou-identitu

V rámci těchto sankcí nesmějí občané a společnosti z EU investovat v ruských státních bankách, energetických a vojenských podnicích, ani prodávat či nakupovat zbraně či zboží s vojenským využitím. Navíc zakazují prodej vybavení a technologií využívaných pro některé v Rusku využívané typy průzkumu a těžby ropných polí.

Přestože maďarská vláda protiruské sankce zprvu podporovala, Orbán včera na tiskové konferenci prohlásil, že čas na jejich rozšíření vypršel a že další a další země EU se začínají stavět proti nim.

„Myslím, že tato doba už je za námi… Do poloviny letošního roku se podle mě stane pro EU nemožné automaticky prodloužit trvání sankcí… Všechny evropské země si začínají uvědomovat nezbytnost vzájemné spolupráce. Věřím, že se tak skutečně může stát,“ uzavřel Orbán.

Článek “We like European Identity”—Putin vyšel na stránkách The New Observer 18. února 2016.

zdroj:http://generace-identity.cz/putin-a-orban-mame-radi-evropskou-identitu/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2016-03-23 07:19
Jen bych upozornil na zajímavé video na centrum.cz,kter é upozorňuje na "prokremelské weby". Dobře si pamatujme tyto jména-Kundra(re spekt),Soukup(h ospodářské noviny),Fendryc h(přiblblý nevzdělaný pisálek). Velmi slušně vymyté mozky,které si dovolují dělat z lidí hlupáky a stylizovat se do pozice-"my přesně víme kde je pravda,čtěte naše zprávy"...V 7h jsem shlédl ono video a v 7.15h už je k nenalezení,nech ápu..
#1 danpoisel@seznam.cz 2016-03-23 04:55
Clinton:Vzestup a pád civilizací se odehrává už deset tisíc let podle stejného modelu. Euroatlantský civilizační prostor jen podepisuje s ďáblem každý rok smlouvu, která mu zajistí jen další rok života. Jednou nebude mít co ďáblovi nabídnout.

Facebook komentáře