Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Protiimigrační Švédští demokraté v předvolebních průzkumech jedničkou!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Po Itálii a Rakousku zřejmě v západní části EU přibude další země s protibruselskou a protiimigrační politikou – Švédsko. Pro nadcházející zářijové volby jsou jasnou jedničkou v zemi protiimigrantští Švédští demokraté (Sverigedemokraterna), a to z voličskými preferencemi atakujícími hranici 30% !

  • protiimigracni-svedsti-demokrate-v-predvolebnich-pruzkumech-jednickou

 

Samozřejmě, na místě je se ptát, co je příčinou jejich kolosálního nástupu. Ekonomicky se Švédsku daří, HDP převyšuje eurounijní průměr, nezaměstnanost je nízká. Nicméně je veřejným tajemstvím, že obrat v mentalitě lidí způsobilo bezhlavé masové přijímání nepřizpůsobivých a zejména kriminálních imigrantů. Střelby v ulicích, pobodání, zabíjení, přepadání, znásiňování, podpalování aut, pohrdání švédským právním řádem. Sama vládnoucí koalice Demokratů a Zelených nyní s rozhozenýma rukama přiznává, že si to takto nepředstavovala.

A rovněž lidé v jedné z nejbohatších zemí si chtějí své bohatství užívat, a ne být svědky naplňujících se hrozeb islámistických radikálů, že nenechají Evropany v klidu, budou je držet ve strachu a likvidovat v jejich vlastních domovinách. Málokdo si představoval, že se tento diverzní plán podaří islámistům naplnit.

A Švédští demokraté dnes jako jediní s nejdelší tradicí nejzřetelněji nabízejí responzívní protiimigrantskou politiku. Protiimigrační, ovšem i protibruselskou, jejíž cílem je Swexit. O setrvání země v EU chtějí uspořádat referendum.

zdroj :

https://val.digital/Party-SD/

https://www.thelocal.se/20180826/swedens-far-right-poised-for-record-election-gains

https://lesobservateurs.ch/2018/08/26/suede-la-droite-populiste-aux-portes-du-pouvoir-lue-va-se-retrouver-affaiblie-quelque-chose-de-grand-est-en-train-de-se-derouler/

https://cornucopia.cornubot.se/2018/06/yougov-sd-storsta-parti-med-285-av.html

http://www.atlantico.fr/decryptage/mois-elections-democrates-suedois-extreme-droite-aux-portes-pouvoir-grace-aux-questions-migratoires-jean-yves-camus-3480098.html

https://nyadagbladet.se/inrikes/sd-far-285-procent-i-senaste-opinionsmatningen/ https://sd.se/

video :

http://fr.euronews.com/2018/08/14/des-voitures-incendiees-en-suede

http://fr.euronews.com/2016/08/23/suede-reglement-de-compte-a-la-grenade-un-enfant-tue

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře