Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

PŘISTĚHOVALECTVÍ POHLEDEM NĚMECKÉ POLICIE – ŠÉF ODBORŮ SI NA KONFERENCI NEBRAL SERVÍTKY

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Začátkem března hovořil šéf německých policejních odborů Rainer Wendt v německém Mainz o nezvládnuté integraci přistěhovalců. Paralelní společnosti, organizovaný zločin, neznalost němčiny, vlastní soudy a další výsledky nezvládnuté integrace. Tvrdá slova popisující dnešní realitu.

  • pristehovalectvi-pohledem-nemecke-policie-sef-odboru-si-na-konferenci-nebral-servitky

 

Rainer Wendt:
Já také nevím, jak si někoho mohl vůbec myslet, že by se mohla integrace podařit. Ta v žádném případě nemůže fungovat a já Vám chci říct proč. Protože jsme v Německu přesvědčivě dokázali, že to neumíme. A kdo tomu nevěří, toho srdečně pozvu do Berlína. Nebo do Brém. Nebo do Ruhrgebiet. Nebo do Porýní. Tam integrujeme již třicet let. Jen Berlín má zhruba dvacet velkých arabských rodin, z nichž dvanáct je vysoce kriminálních, složených z několika tisíců lidí. Drogy, obchod s bílým masem, obchod se zbraněmi, celý program organizovaného zločinu. Perfektní paralelní společnosti s dětskými sňatky, sňatky z donucení, takzvané vraždy ze cti, obřízky genitálií – celý program. Ne od roku 2015 dámy a pánové, nýbrž za posledních třicet let. Tam nežije jen jedna – já jsem s velkým zaujetím poslouchal případ té Francouzky – tam žijí celé rodiny, které neumí ani slovo německy. A ženy, které ani sami vůbec nesmějí vyjít na ulici, ty samozřejmě neumí ani slovo německy. To jsme od základu pokazili. V některých městských částech Berlína již platí vlastní dopravní pravidla. Existují zvláštní soudy, a my říkáme: No ano, ještě trošku to jde, my tolerujeme stále více…

Kompletní záznam v německém jazyce lze shlédnout zde.

zdroj:http://freedomeurope.eu/pristehovalectvi-pohledem-nemecke-policie-sef-odboru-si-na-konferenci-nebral-servitky/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 radyss.radyss@centrum.cz 2017-03-13 00:38
http://www.boj-nozem-brno.cz/
#1 damirr@volny.cz 2017-03-09 11:02
A co s nimi? Je to samý doktor a inženýr, ale kam je nacpat? Do nemocnic by se mohli nacpat, a nemocné pacienty vyhodit na ulici, stejně je to "samej simulant" a uvolnilo by se místo pro přivandrovalé doktory". A inženýrům nezbude, než jim dát do rukou lopaty a krumpáče a nechat je budovat "lepší budoucnost" ve jménu Alláha. A až by se možná trošku přizpůsobili tak je nacpat do bundeswehru a marš na Rusko jako Drang nach Osten a ještě by se naučili tu hymnu: Deutschland, Deutschland und Allah über alles. To by snad šlo, no né? A ti "neplnoletí" by se zařadili do HitlerMerkeljug end a cvičili by na střelnicích střelby. A pak by se Bundeswehr stal mocnou rukou Alláha i HitlerMerkel čarodějnice. Není to krásná vize do budoucna? A zkrácený pozdrav: Heil Hitler. nebo Heil HitlerMerkel?

Facebook komentáře