Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Přichází další šílený návrh: Zrušíme trest vězení pro přečiny do trestní sazby 4 let odnětí svobody především u migrantů, zní od italských politiků...

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Snahy italské Demokratická strany (soc. dem.), jak si získat v nadcházejících volbách dost hlasů, hraničí se zločinem.

  • prichazi-dalsi-sileny-navrh-zrusime-trest-vezeni-pro-preciny-do-trestni-sazby-4-let-odneti-svobody-predevsim-u-migrantu-zni-od-italskych-politiku

Poté, co zatím selhal pokus protlačit zákon Ius soli, který má přiznat italské občanství cca 2 miliónům ilegálních migrantů, přichází další šílený návrh.

Demokratická strana navrhuje zrušit trest vězení pro všechny pachatele trestných činů s trestní sazbou do 4 let odnětí svobody, pokud jsou plně závislí na pobírání sociální podpory.

To znamená především u migrantů.

(Možná už je není ani kam zavírat.)

Meloni, vůdkyně Italských bratrů, k tomu prohlásila:

"Poslední dárek vlády Demokratické strany zločincům - žádné vězení pro delikventy s rozsudkem do čtyř let vězení plně závislých na sociálních dávkách. Tak žádné vězení pro zloděje, výtržníky, pro ty, co podvádějí důchodce, pro ty, co ilegálně vnikají do domů a za mnoho dalších zločinů, které postihují italské občany.

Ale volná jízda pro zločince už končí, protože jedním z hlavních úkolů vlády Italských bratrů bude navrácení jistoty trestu a zajištění bezpečnosti Italů."

Zdroj: https://www.lajkit.cz/zpravy/item/2022-sileny-navrh-trest-migranti-italsky-politik

http://www.secoloditalia.it/2017/12/meloni-lancia-lallarme-sicurezza-la-riforma-orlando-e-una-pacchia-per-i-criminali/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře