Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Potřebujeme Makróna

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Napadla mě jedna věc, která se asi nebude moc lidem zamlouvat, ale definitivně na ní něco je. Lidi jako Macron urychlují konec EU, i když to nemají v plánu. Lidi jako Marie Le Pen její konec oddalují, ačkoli to taky primárně nechtějí.


Osobně si myslím, že Macron je dokonalý produkt. Už na tom není moc co vylepšit. Je etxrémně dobře vystajlovanej a vytuněnej. Dobře vypadá, stylista se rozhodně neflákal. Má dobře napsané proslovy. Na tom bude makat tak osm až deset lidí rozdělených do dvou týmů. Jeden tým to bude připravovat a druhý validovat. Tyto projevy obsahují ta správná slova. Víte, že existuje celá věda o tom, jak jednotlivá slova působí na lidi? Ten projev se slovem „pokora“ jsem shledal geniálním, doufám, že jim pak sponzoři z řad velkých korporací a portfolia Georga Söröse vyplatí bonusy. Správná gesta, správné pohledy, dokonalý bodytalk. A ten příběh s tou jeho MILFkou, prostě paráda. Nebo ten trik s flaškou, jak jí vyhodí do vzduchu a ona spadne zase nastojato – to by v ZOO v Tróji učili lachtana celej rok. Makarón je naprosto cool výrobek, srovnal bych to s tuningem vrcholových sportovců, kde se také celé roky ladí forma kvůli zcela krátké kariéře, která nakonec ani nemusí vyjít. Makrolon vydrží na trhu dva tři roky bez úprav, pak ho lehce faceliftnou a pojede další dva roky. Nebylo to určitě levný, ale je to dobrý.

  • potrebujeme-makrona

 

Tohle ze Sobotky nevytáhnou, ani kdyby mu strčili pleš do leštičky na bowlingové koule.

Špatnej projekt nebyl ani Obama. Byl taky dobře natuněnej a všechno, kromě toho byl černoch. Úplně vohnouty oblbnul, yes we cunt, zavřeme věznice, co do nich unášíme cizí státní příslušníky a topíme je v kýblu, přestaneme napadat země, jak se nám zlíbí, budeme sluníčkoví a kytičkoví. Znalostní ekonomika, zelené technologie, králíček, pejsek. Výsledek? Hovno. Guantanamo frčí, válčí se dál, jen ty zbraně jsou už trochu opotřebované, naštěstí se testují nové generace zbraňových systémů vyvinutých za laskavé podpory Obamovy administrativy.  Ekonomika našrot, zelený technologie jsou každýmu u prdele a nakonec si zvolili Trumpa.

Podstata problému je, že tyhle produkti jsou k ničemu. Za běžných okolností nevýhoda.

Sice dovedou dobře formulovat plány o budoucí velké silné Francii nebo Americe a úchvatně je přednést, ale tím to taky končí. Nemají v sobě nic, co by jim umožnilo tyhle plány realizovat, protože nikdy nerealizovali nic kromě své kariéry. Jejich politické vize jsou výhradně orální a je proto dobře, že jsou tady. Představte si, kdyby se na jejich místě ocitl někdo skutečně schopný natolik, že by uměl realizovat to, o čem hovoří. Ve skutečnosti nejsou evropské státy demokratické, jsou to institucionalizované byrokracie, kde politici slouží úředníkům a realizují jejich záměry. Jen ojediněle se najde nějaký politik, který má na to se jim postavit a vymanit se z jejich sevření, a tyhle ve skleníku vyšlechtěný Makaróni to nedokáží. Takže jim nezbyde, řečeno slovy europrotektora Heydricha, se nahoře hrbit před voliči a dole hezky šlapat pro úředníky.

Tváří v tvář krizi socialistického superstátu jsou produkti bezmocní. Jestli se příznivci Makaróna a EU radují, že se podařilo pilíř EU narovnat, protože Makarón teď něco udělá a čtvrtá říše bude zase zdravá, tak je musím zklamat. Kromě řečnění neudělá Makarón nic. Pilíř zapíchnutý do hnoje se bude naklánět dál, byť za probíhajících dojemných proslovů a vroucích pohledů plných marketingové „pokory“.

Volbou Makaróna si eurohujeři nakoupili čas, ale ne řešení. Kromě toho v tom lze vysledovat určitou tendenci. Za čím dál větší úsilí si kupují čím dál méně času.

Zjevně naopak by to bylo, kdyby ty volby vyhrála Le Pen. Najednou by se masa eurofilů probrala a začala z pocitu ohrožení ten pilíř narovnávat a chránit svoje socialistické hodnoty, úřednický nebo aktivistický lifestyle nebo alespoň stát na stráži u brány svého soukromého etatistického pekla. Něco by se určitě stalo a nebylo by to nic pozitivního.

Myslím, že lidi tady v Kocourkově jsou málo nasraný na to, aby udělali něco, co má skutečně koule. Taky mají tendenci čekat, že přijde někdo, kdo je zaujme, a ten to poopraví, technicky vyřeší, přijmou se nějaké zákony, zakáže se vše špatné, zadotuje se vše dobré a bude zase hej. Lidi milují tohle pytlíkování, jako když doma zalepují rezaté páté dveře u felicie a nechtějí udělat nic zásadního. Ke skutečně odvážným činům by to chtělo pořádnou dávku skutečně silné deziluze.

Třeba takovej Slávek nebyl špatnej výrobek, na domácí poměry. On tady tu zakázkovou výrobu kandidátů nikdo pořádně neumí a většinou se pracuje s tím co je, což je problém submisivního Bohouše. Má s Makarónem hodně společných rysů. Podobně jako on, ani Slávek nepřišel do styku s prací, v podstatě od puberty jen říká lidem, co je správné a hrabe se jim v peněženkách. Jenže Slávek není schopen vygenerovat pořádnou deziluzi, protože on byl tak nějak od počátku nedůvěryhodný a vohnouti ho volili, protože prostě nikdo jiný v jejich cílovém segmentu dostupný nebyl.

Ani Bába není s to vygenerovat solidní deziluzi. Jeho voliči věděli hned od počátku, že je to zloděj. Dokonce si ho proto zvolili. Proto jsou neúčinné ty současné kampaně, kde o něm tvrdí, že je zloděj a doufají, že mu to uškodí. To je k ničemu. V podstatě není nic, čím by mohl Babiš svoje voliče zklamat, snad kdyby se ukázalo, že nekrade a to u něj nehrozí. Nebo kdyby ho někdo vyfotil, jak dává dítěti prošlou koblihu, to by bylo něco.

Byl bych proto rád, aby nějaká korporace nebo Sörös vzali peníze do ruky a zainvestovali i tady do projektu jako Makarón. Najali specialisty, vyrobili produkt, uvedli ho na trh, nechali vohnouty vložit do něj svoje naděje a on je pak parádně zklamal. Někdy si taky říkám, že ani není nezbytně třeba, aby fyzicky existoval. Možná jste zaznamenali, že neúspěšný Makarónův protikandidát Mélenchon používal hologramy, takže ještě nějaké programátory.

zdroj:http://dfens-cz.com/potrebujeme-makrona/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře