Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Poslanec Bundestagu za nejsilnější německou opoziční stranu Alternativu pro Německo (AfD) Petr Bystron po sjezdu své strany prozradil několik vektorových témat, se kterými jde AfD vstříc evropským parlamentním volbám.

  • poslanec-bundestagu-chce-reformu-eu-v-partnerstvi-s-ruskem

V první řadě byly uraženy hrany požadavkům tvrdého jádra strany o vystoupení Německa z EU do r. 2024, a zažehnánán tzv. „dexit“. V tomto tématu byl dosažen konsenzus na flexibilnějším řešení, a sice reforma EU. Podle Bystroně se Evropská unie zadrhla podobně jako před čtvrt stoletím Sovětská unie, a potřebuje transformaci-pěrestrojku.

Ta bude spočívat zejména v rozpuštění jalového článku EU – Evropského parlamentu, který je jen fíkovým listem na zakrývání nedemokratického článku EU – Evropské komise, jejíž komisaři nejsou ani voleni ani se Evropskému parlamentu nezodpovídají. Tomu odpovídají i jejich počiny a rozhodnutí jako o zrušení hranic a otevření EU imigraci.

Dále by měly být definitivně opuštěny námluvy-přístupovová jednání s Tureckem (v tom má EU víc štěstí než rozumu, protože kdyby už dnes Turecko bylo v EU, bylo by její největší zemí, a to by i na západě museli, panečku, jinak skákat) a reformovaná „nová EU“ by měla opírat o spolupráci s Ruskem. Za současného ponižování EU a jejích zástupců v USA je to trefně hozená rukavice.

zdroj:

https://www.kp.ru/daily/26930.4/3979967/

http://md.utro.news/deputat-bundestaga-pyotr-bystron-provedyom-perestroiku-19011613450054.htm

https://www.kp.ru/daily/26930.4/3979992/

http://rusdozor.ru/2019/01/09/es-nechem-otvetit-ssha-na-ponizhenie-urovnya-dipotnoshenij/

https://www.eurabia.cz/Articles/32818-poslanec-bundestagu-chce-reformu-eu-v-partnerstvi-s-ruskem.aspx

video:

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře