Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

PODŘÍZL JI JAKO ZVÍŘE. NOVÁ ŠOKUJÍCÍ FAKTA O VRAŽDĚ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE V UPRCHLICKÉM TÁBOŘE VE ŠVÉDSKU

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Nedávno jsme informovali o vraždě dvaadvacetileté Alexandry Mezher, kterou v uprchlickém zařízení poblíž švédského Göteborgu údajně ubodal „nezletilý“ uprchlík ze Somálska Youssaf Khaliif Nuur. Při vyšetřování případu však vyšly najevo děsivé podrobnosti hrůzného případu.

Somálský (prý dítě bez doprovodu) lhář Youssaf Khaliif Nuur, který byl po vyšetření, určen za dospělého, namísto patnáctiletého, za kterého se vydával, zmasakroval 22-letou Alexandru Mezher tak, že jí nožem na chleba uřízl hlavu – tedy jasná poprava setnutím. Youssaf Khaliif Nuur je také podezřelý z pokusu o vraždu jiné osoby v HVB-domě (azylový dům) ve městě Molndal, kde byla prováděna halal porážka.

  • podrizl-ji-jako-zvire-nova-sokujici-fakta-o-vrazde-socialni-pracovnice-v-uprchlickem-tabore-ve-svedsku

Tyto nové šokující údaje jsou od očitého svědka, který byl přítomen v ústavu soudního lékařství, kde bylo přijato Alexandřino tělo. Svědek byl během hovorů požádán, aby o těchto informacích mlčel, ale on se odmítl podřídit politické korektnosti a policejně-mediálního zatemňování skutečností. Z toho důvodu tyto údaje „unikly“ ven a doufáme, že se to dozví více lidí tím, že čtenáři budou tyto informace dál sdílet.

Údaje o tom, že Alexandra byla nožem sťata pochází také od policisty, který byl na místě činu krátce po útoku. Pitevní protokol byl klasifikován ¨přísně tajný¨ právě proto, jak morbidní vražda Alexandry je – proto bylo třeba vše umlčet. Ti, kdo těmto údajům nevěří, se mohou pokusit požádat o pitevní zprávu v plném rozsahu. Jeden z očitých svědků, který viděl mrtvé, zohavené tělo, na tom byl psychicky tak špatně , že je nyní na dobu neurčitou v pracovní neschopnosti. 

Podle dalších informací má Somálec také trpět „vážnou duševní poruchou“ – a to jak v době trestného činu a v době jeho šetření, takže se nejspíše vyhne vězení a místo toho bude odsouzen jen k nucenému pobytu v psychiatrické léčebně.

ZDROJ: exponerat.net

http://pravyprostor.cz/podrizl-ji-jako-zvire-nova-sokujici-fakta-o-vrazde-socialni-pracovnice-v-uprchlickem-tabore-ve-svedsku/

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 jirivoves@seznam.cz 2016-03-05 19:46
Je dospělý,tak pokud ho mají živit až do smrti Němci,tak raději poslat zpět do Somálska,že je duševně nemocný a oni si ho tam "vyléčí" sami a hned :-)
#1 damirr@volny.cz 2016-03-05 18:04
Nejsem rasista, ale tohle je už příliš. Ta verbež, která se nám cpe do Evropy by se měla hned při vstupu střílet. Nebo si snad budeme pěstovat vraždicí sebranku k "obohacení kultury"?

Facebook komentáře