Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ostuda jménem hnutí ANO, TOP 09 a ČSSD!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Před dvěma dny Europarlament odsouhlasil ostudnou rezoluci (hlasy ANO – 393, NE – 221, ZDRŽELO SE HLASOVÁNÍ – 64), která se týkala Maďarska.

Cituji z Parlamentních listů: „Maďarsko by mělo zmírnit legislativu v oblasti přijímání uprchlíků, stáhnout návrh zákona, který ztěžuje fungování neziskových organizací v Maďarsku, a nakonec by mělo být dosaženo nějaké dohody se Spojenými státy, které umožní další fungování Středoevropské univerzity George Sorose v Maďarsku.“

  • ostuda-jmenem-hnuti-ano-a-strany-top-09-a-cssd

OSTUDA JMÉNEM HNUTÍ ANO, A STRANY TOP 09 A ČSSD!

Takovéto jednání považuji za NEDEMOKRATICKÉ A DIKTÁTORSKÉ!!! JÁ OSOBNĚ JSEM PROTI TOMUTO JEDNÁNÍ A PODPORUJI MAĎARSKO, JAKO NĚKTEŘÍ POSLANCI (vyzdvihuji stálou práci za NÁS pana europoslance Petra Macha)!!! VĚTŠINA NAŠICH POLITIKŮ V EUROPARLAMENTU NÁM VŠAK DĚLÁ OSTUDU!!!!

Hlavně hnutí ANO, TOP 09 a SAMOZŘEJMĚ I ČSSD! JEJICH POSLANCI BYLI PRO PŘIJETÍ NÁVRHU SANKCÍ PROTI MAĎARSKU!!! Někteří naši poslanci se také zdrželi hlasování!!! HANBA JIM!!! Je ale vidět, že je Evropa nejednotná a že BOHUŽEL v ní převládá stále TOTALITNÍ A DIKTÁTORKÝ REŽIM VŮDČÍCH STÁTŮ!!! NYNÍ SE K MERKELOVÉ PŘIDAL I EMMANUEL MACRON!!!

Michal Sandr      19.5.2017

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Europarlament-dnes-vyzval-k-potrestani-Madarska-Podporili-to-Stetina-cela-CSSD-a-vsichni-babisovci-488206

http://www.obcansky-tydenik.cz/ostuda-jmenem-hnuti-ano-a-strany-top-09-a-cssd/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře