Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ODHALEN celý seznam 1 049 obětí zločinů spáchaných během novoročních sexuálních útoků v Kolíně

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Zemská vláda Severního Porýní-Vestfálska (NRW) zveřejnila plný seznam přečinů zaznamenaných v městském centru při novoroční oslavě, který je výčtem podrobností o formách spáchaných zločinů spolu s pohlavím napadených. S tím, jak jsou ty zločiny ve škále od pouhého kapsářství až po plnocenná „skupinová znásilnění“ tento německými novinamiBild nazvaný „seznam hanby“ zahrnuje ohromujících 821 oznámení. Uvážíme-li všechna hlavní velkoměsta ve spolkové zemi NRW včetně Kolína, Dusseldorfu, Dortmundu a Bilefeldu, tak je počet oznámení blízký 1 000.
V centru Kolína se při novoroční oslavě vystřelují ohňostroje. Atmosféra nezákonnosti spolu s ochromením policie připravily scénu pro noc sexuálního násilí a útoků.

Sexuální přečiny jsou v seznamu zaznamenány 359 krát a 659 žen je zaznamenáno jako, že byly obětmi.

  • odhalen-cely-seznam-1-049-obeti-zlocinu-spachanych-behem-novorocnich-sexualnich-utoku-v-koline

Ministr vnitra NRW Ralf Jäger v dnešním prohlášení pro parlament však odhalil, že obětí bylo 1 049, policie však identifikovala jen 30 podezřelých. Všichni podezřelí jsou „Severoafričani“, 15 jsou oficiální žadatelé o azyl – což znamená, že ještě nemají vyřízené papíry orazítkované německou vládou – a dva jsou nezletilí – mladší 18 let.

Zatím jsou za mřížemi jen dva podezřelí, Alžířané ve věku 26 a 22 let, kteří byli zatčeni, a byly u nich nalezeny ukradené mobily jejich obětí v jejich držbě. Ti jsou obvinění ze sexuálních přečinů – že chňapali ženu kolem pasu a zadku.

Vládní ministr, který tento seznam vydal, Ralf Jäger si svůj job udržel, i přes značnou spoluvinu na chaosu, do kterého se to rozvinulo, když násilné gangy migrantů barbarsky útočily na německé muže a ženy užívající si silvestrovskou noc. Jak v té době Breitbart London referoval, šéf policie žádal, aby do Kolína byli posláni policisté k posile, ale ministr Jäger tuto žádost zamítl. Jen o pár dnů později byl ten policejní šéf, co žádal posily, vyhozen tím samým mužem, který mu je odepřel, s tvrzením, že tento činitel musí odejít, aby se napravila důvěra veřejnosti v policejní sbor.

Kolínké znásilňování migranty a souběžné útoky v dalších evropských městech byly jedněmi z nejvíce šokujících momentů vývoje letošní migrační krize v Evropě. Kromě těch útoků samotných to bylo počáteční mlžení kolínské policie a pak německých médií, která záměrně o těchto událostech nereferovala a zamlžovala, že původci útoků jsou migranti, co vyvolalo hněv jak v Německu, tak i jinde. Tyto události dokonce poškodilykancléřku Angelu Merkel, na kterou se v Německu pohlíží jako na hlavní hybnou sílu za německou politikou otevřených dveří pro miliony nově příchozích.

Přečtěte si ohromující seznam přečinů z Kolína té noci imigrantského znásilňování.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OLGTzslFk-Z5wWNq2FcF1_IXkccvyN_ogIQ0U3g4LYw/pubhtml/sheet?headers=false&;gid=0

by OLIVER LANE21 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/21/revealed-full-list-of-1049-victims-crimes-committed-during-cologne-new-years-eve-sex-assaults/

http://www.nwoo.org/2016/01/22/odhalen-cely-seznam-1-049-obeti-zlocinu-spachanych-behem-novorocnich-sexualnich-utoku-v-koline/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře