Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Odborníci varují! Euro čeká kolaps. A předkládají vážné důkazy

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Lidé ve velkém nakupují zlato, protože důvěra v jednotnou měnu se ztrácí, myslí si to ekonom Alan Greenspan.

Bývalý šéf Federálních rezerv (Fed) ve Spojených Státech varoval, že euro je na pokraji kolapsu. Ekonom Alan Greenspan říká, že je čas, aby Evropská Centrální Banka odhalila stav ekonomiky, zatím, co se šéf banky Mario Draghi snaží tuto ochromenou instituci zachránit.
Alan Greenspan již předpovídal obrovský rozsah hypoteční krize v Americe, která předcházela globálnímu finančnímu kolapsu. Nyní, když se investoři obracejí ke zlatu, aby minimalizovaly své ztráty, Greenspan říká, že je pouze otázkou času, kdy eurozóna zkolabuje.

  • odbornici-varuji-euro-ceka-kolaps-a-predkladaji-vazne-dukazy

 

Pro magazín Gold Investor uvedl: „Evropská Centrální Banka (ECB) má větší problémy než Federální rezervní systém. Strana aktiv rozvahy ECB je větší než kdykoliv předtím a rostla souměrně od doby kdy Mario Draghi řekl, že udělá, cokoli bude třeba, aby zachoval Euro. A já mám vážné obavy o budoucnost samotného Eura. Severní Evropa financovala deficity jižní Evropy, a to nemůže pokračovat donekonečna. Eurozóna nefunguje."

Euro je sužované skandálem za skandálem. Téměř 19 zemí, které převzaly tuto měnu, čelí bezprecedentním dluhům. Dokonce i největší věřitel v Německu, Deutsche Bank čelí krizi obrovských rozměrů, zatímco bojuje se svými účetními knihami aktiv, které jsou zasaženy nesplácením úvěrů.

Greenspan uvedl, že brexit téměř jistě spustí kolaps ECB přesto, že Británie nepřevzala Euro, ale EU je na Británii závislá. Dále uvádí, že investoři si opět našli bezpečné útočiště v drahých kovech, protože již nedůvěřují v bankovní systém.

zdroj:http://zpravy.denikplus.cz/domaci/194-odbornici-varuji-euro-ceka-kolaps-a-predkladaji-vazne-dukazy.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 P.A5@seznam.cz 2017-03-01 20:56
Jen zkouším uživatelské jméno, ignorujte mě prosím.
#1 miroslav petr 2017-02-28 09:44
Německo už mnoho let má v rezervě marky.

Facebook komentáře