Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nový předseda Evropského parlamentu: Do Evropy může přijít až 20 milionů afrických migrantů

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Nový předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani se vyjádřil v rozhovoru pro deník Welt k migrační politice EU.
Antonio Tajani v prvé řadě v rozhovoru řekl, že do Evropy může v blízké budoucnosti zamířit až 20 milionů afrických migrantů. Evropa podle něho potřebuje vyvinout více úsilí, aby se účinně pomáhalo uchazečům o azyl.

Tajani navrhl EU otevřít azylová centra v Libyi ve snaze ochránit ,,zranitelné" uprchlíky. Podle EU záchytná střediska v Libyi porušují lidská práva. Předseda Evropského parlamentu řekl deníku Die Welt, že vidí problém v tom, že existuje více než 30 těchto středisek, která jsou provozována pašeráky.

  • novy-predseda-evropskeho-parlamentu-do-evropy-muze-prijit-az-20-milionu-africkych-migrantu

Tajani také prohlásil, že azylové domy v rámci EU by měly poskytnout uchazečům o azyl adekvátní zdravotní péči a neměly by být koncentračními tábory.

Podle Tajaniho zaznamenala Itálie v roce 2017 zhruba čtyřicetiprocentní nárůst imigrace z Afriky. 12 000 migrantů pak cestovalo přes Středozemní moře. Předseda Evropského parlamentu se obává, že pokud jím vyřčené návrhy a další účinná opatření budou dále ignorována, mohlo by v extrémním případě přijít v několika příštích letech do Evropy až 20 milionů afrických migrantů.  

psali jsme:

Afričtí migranti na protest podpálili uprchlický tábor v Itálii

Zdroj: dailymail.co.uk

--------------------------------

VIDEO: Afričtí migranti brutálně zbili do bezvědomí policistu ve stockholmském metru

Afričtí migranti zbili dva švédské policisty v metru.V souvislosti s pražskou demonstrací tento na podporu policisty Petera Springareho, který prohlásil, že za nejvážnější zločiny ve Švédsku mohou migranti, vám přinášíme video, na němž je vidět, jak ve stockholmském metru brutálně zbili afričtí migranti skupinu dvou policistů, z nichž jeden je žena. Jeden z nich upadne po soustavném útoku migrantů do bezvědomí a musí být převezen do nemocnice.

Video je sice z prosince minulého roku, ale jasně ilustruje nárůst zločinnosti ve švédských největších městech, ze nimiž stojí v mnoha případech právě migranti.

zdroj:http://www.securitymagazin.cz/zpravy/novy-predseda-evropskeho-parlamentu-do-evropy-muze-prijit-az-20-milionu-africkych-migrantu-1404055199.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 damirr@volny.cz 2017-03-02 16:24
Příloha IV :Položte si - jen jedinou - tuto otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli?
Kuchyně s vepřovým není problémem, je to součást odpovědi. Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou vystrnadíte a nakonec se naší země
zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli.
Tady není pro vás ani vaši ideologii místo.
UŽ TOHO BYLO DOST. BERTE AUSTRÁLII NEBO JI OPUSŤTE! NECHŤ SE VŠEM NA SVĚTĚ DAŘÍ DOBŘE.
Překlad (c) Jakub Sinderhauf 2016
PROSÍM, POSTUPTE TOTO POSELSTVÍ DÁL!

A JAK TO BUDE U NÁS? .ZŘEJMĚ BUDEME TU SVOLOČ ŽIVIT A NECHÁME SE ZNIČIT.
#4 damirr@volny.cz 2017-03-02 16:22
Příloha III. :Pro muslimy, kteří nesouhlasí se sekularismem a necítí se v Austrálii dobře, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených v souladu se šaríou přijmout je podle pravidel halalu s otevřenou náručí.
Odešli-li jste ze své země do Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí, učinili jste tak proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Nedovolíme vám stáhnout Austrálii dolů na úroveň těch 57 (sedmapadesáti) zemí.
#3 damirr@volny.cz 2017-03-02 16:20
Příloha II:V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové. Než se objevili muslimové, Austrálie přijala spoustu přistěhovalců (zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají). Stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či kultury. A protože celá naše země je vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vítá přicházející, starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie.
Konečně musí pochopit, že v Austrálii s jejími židovsko-křesťa nskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky musí náboženství zůstat v soukromé sféře." Austrálie naprosto právem odmítá jakékoliv ústupky islámu a šaríi.
#2 damirr@volny.cz 2017-03-02 16:17
Převzato z došlého mailu.
I :STAROSTA AUSTRALSKÉHO MARYBOROUGH ODMÍTL ODSTRANIT Z JÍDELNÍČKU ŠKOLNÍCH JÍDELEN VEPŘOVÉ MASO
Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to učinil.
Muslimové musí pochopit, že to jsou oni, kdo se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života, když se rozhodli přesídlit právě sem. Musí pochopit, že se mají integrovat a naučit se žít v Austrálii. Musí pochopit, že je na nich změnit svůj způsob života, nikoliv na Australanech, kteří je tak velkoryse přivítali. Pokračování v přílohách II; III; a IV.
#1 damirr@volny.cz 2017-03-02 07:43
Další idiot v parlamentu EU-Nový předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani . K tomu je třeba dodat jen to, že EU je obsazeno samými idioty, a to včetně našich. Jak dlouho budou i policisti ohrožováni zvěrstvem které se navalilo do Evropy? Tady pomůže jen použití zbraní. A tu pakáž pokud se nechce přizpůsobit, tak jediná možnost je odstřel.

Facebook komentáře