Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

NĚMECKO: IMIGRANT SEXUÁLNĚ ZNEUŽIL ŠESTILETOU DÍVKU, DOSTAL SMĚŠNÝ TREST. OTEC HOLČIČKY JEJ U SOUDU NAPADL. BYL ZASTŘELEN

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Sedmadvacetiletý Pákistánec, který v Německu čekal v Berlíně na vyřízení azylu a v té době sexuálně zneužil šestiletou dívenku, odešel od soudu s podmíněný trestem.


Za znásilnění dívky v azylovém domě si migrant tedy neodpyká žádný trest. Dostal pouze dvacetiměsíční podmínku. Podle soudu měl Pákistánec Tayyab M. vylákat dívku do azylového domu, kde ji měl sexuálně zneužít.

Matka oběti, když uslyšela verdikt, se rozplakala a zvolala v soudní síni: „Jak je to možné? Měl by být zavřený na místě, kde to nemůže udělat znovu! Zničil mi život!“

 

 

  • nemecko-imigrant-sexualne-zneuzil-sestiletou-divku-dostal-smesny-trest-otec-holcicky-jej-u-soudu-napadl-byl-zastrelen

U soudního líčení Tayyab vypověděl, že je mu jedno, zda má sex s dítětem či dospělým. Pro něho bylo důležité vlastní uspokojení. Řekl, že jeho jednání bylo spontánní a neměl v plánu předtím dívku sexuálně zneužít.

Syrský migrant, který byl v době činu s Tayyabem M, v azylovém domě, soudu řekl, že nic zpočátku nenasvědčovalo tomu, že dojde k sexuálnímu zneužití. Obžalovaný měl pouštět dívce hudbu z mobilního telefonu. Pak ale najednou dvojice zmizela a Syřan našel Tayyaba M., jak na dívce, která byla svlečená, leží. Musel prý obžalovaného z dívky doslova setřást. Posléze zalarmoval ochranku azylového domu, která pak zavolala policisty.  

Když policie vedla Tayyaba M.z místa činu pryč, zaútočil na na něho otec zneužité dívky s nožem. Policie jej namístě zastřelila, protože podle ní ignoroval výzvy, by přestal útočit. 

Matka dívky se po verdiktu soudu zhroutila a rozsudku odmítala uvěřit. Soud vysvětlil, že vynesl mírný trest proto, neboť násilník přiznal svůj zločin a navíc byl útok „velmi krátký“.  V takových případech jsou prý podmíněné tresty normou.

Násilník přišel do Berlína v roce 2015 jako politický uprchlík. Není jasné, zda Německo má v úmyslu jej deportovat zpět do vlasti.

Zdroj: express.co.uk

http://pravyprostor.cz/nemecko-imigrant-sexualne-zneuzil-sestiletou-divku-dostal-smesny-trest-otec-holcicky-jej-u-soudu-napadl-byl-zastrelen/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 paramah@seznam.cz 2017-03-06 01:22
Tak tohle je naprosta hovadina. Vymysl, dalsi, ktery ma nasrat lidi proti tem turbanum... Zajimalo by me, kdo videl treba jen jednoho jedineho imigranta? Myslim ty o kterych se porad mluvi? Od te doby, co byla ta invaze spustena jsem projel celkem dost mest, konkretne Brussel, Antwerpy, Gent, Bruggy, Dunkirque, Calais, Caen, Le Havre, Amsterdam, Utrecht, Maastricht, Eindhoven, Dortmune, Essen, Koln, Nurnberg, Duisburg atd. atd. a nikde jsem zadnou naplavu techto imigrantu nevidel. Asi jsou neviditelni, nebo jsem slepej, anebo se mi asi vyhybaji :D
#1 damirr@volny.cz 2017-02-21 16:01
Bludy, nebo co to je? Otec dívenky byl zastřelen u soudu, nebo na místě činu? Faktem však zůstává, že jak policie, tak justice je zřejmě tlupa idiotů. A tak nám vzniká Evropa jako smetiště idiotů a bláznů. Normální lidé aby raději vůbec nevycházely mezi tu zvrhlou pakáž i vládnoucí idioty. Ale to samé se pomalu a jistě vyvíjí i u nás. Idioti vládnou světu.

Facebook komentáře