Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Německá AfD je infiltrována sionisty? V čele strany po odchodu Frauke Petry bude bývalá bankéřka Goldman Sachs, která je navíc lesbičkou.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Šokované členy ohromila svým coming outem pár dnů před volbami. Co se stalo s Frauke? Potkalo ji to samé, co Tomia Okamuru v Úsvitu!

Naprosto všechny voliče AfD v Německu šokovala zpráva z vedení strany, když do té doby hlavní ideologická a oblíbená postava ve straně, Frauke Petry, oznámila den po volbách odchod z parlamentní frakce AfD v Bundestagu. S nikým o tom nemluvila. Šokované spolustraníky s tímto seznámila na tiskovce, kde se to její spolupracovníci dozvěděli bez upozornění stejně jako novináři. Vyvrcholili tím vnitřní rozpory uvnitř strany a zmatek je dále živen tím, že Frauke Petry mlčí, vyhýbá se novinářům a nechce o ničem hovořit. Z kuloárů strany už ovšem před volbami probublávaly informace o mohutných rozporech mezi ní a dvěma šéfy AfD, Alicí Weidel (38) a bývalým politikem CDU Alexanderem Gaulandem (76). Strana má tandemové vedení, přičemž Gauland je ostřílený mainstreamový politik a funguje v roli mentora a poradce na politiku. Alice Weidel je máma od dvou dětí a straně dávala punc mámy od tradiční rodiny. Všechno vypadalo super. Jenže potom přišel výbuch.

  • nemecka-afd-je-infiltrovana-sionisty-v-cele-strany-po-odchodu-frauke-petry-bude-byvala-bankerka-goldman-sachs-ktera-je-navic-lesbickou

Pouhé 4 dny před volbami v německém Viernheimu odpálila Alice Weidel před plnou halou voličů AfD mediální bombu, když se jako matka 2 dětí přiznala, že je homosexuál.Média ihned zjistila, že žije v homosexuálním vztahu se Sarah Bossard, která je po svém švýcarském otci židovka (matka pochází ze Srí Lanky, kde se také Sarah narodila). Pracuje jako filmová producentka. V Německu letos v červnu byly uzákoněny adopce dětí homosexuálními páry [1] a strana AfD spustila po Německu reklamní kampaň v podobě smutečního oznámení k úmrtí tradiční rodiny v Německu. Alice Weidel tak 4 dny před volbami plivla celé straně do očí, protože celá strana AfD teď v médiích v Německu vypadá jako strana plná pokrytců, kteří hlásají ochranu tradiční rodiny a přitom strana má ve svém čele lesbu.Je to podraz na voliče a zesměšnění AfD. Podle informací AE News, které máme z Drážďan přímo od našeho kolegy z tamního realizačního týmu AfD, právě toto zesměšnění celé strany a jejích hodnot bylo důvodem odchodu Frauke Petry z klubu AfD, protože došla k názoru, že strana byla rozvrácena a uchopena zevnitř lidmi, kteří budou pracovat na likvidaci strany.

Uvnitř AfD probíhá řízený rozvrat

Na ARD proběhla včera debata, kde mj. zazněl i názor, že AfD přišla až o 5% hlasů, protože v reakci na coming out Alice Weidel reagovaly hlavně ve Východním Německu desítky tisíc voličů tím, že nešli k volbám, protože podle nich AfD ztratila na důvěryhodnosti, že si dělá z voličů blázny. O co šlo? Jak zaznělo na ARD od diváka v pořadu: “Co můžete čekat? Já jsem táta od rodiny a věřím, že tohle okolo nás, ten homosexualismus ve školách, ve firmách, že to je plán na rozbití tradiční rodiny. AfD v červnu měla kampaň s pohřebním oznámením o smrti tradiční rodiny v Německu. A teď pár dnů před volbami paní Weidel řekne, že je lesba? Takže nám lhali? Takže AfD teď podporuje homosexuály? Proto jsem nešel volit. Zradili nás. Už jim nevěřím a nedivím se, že paní Petry odešla. Ta by na tohle lhaní žaludek neměla.” Názor diváka do značné míry popisuje přesně to, k čemu došlo. Frauke Petry pochopila, že celá strana je zevnitř prolezlá škůdci.

Jenže to není všechno. Alice Weidel měla velmi ne-alternativní kariéru, pracovala totiž v čínské pobočce sionistické banky Goldman Sachs. Pracovala tam 6 let a mluví plynule čínsky [2]. Takže si to shrňte. Nejprve AfD v červnu, za souhlasu samotné Alice Weidel, změní web AfD na smuteční formu a navíc nakoupí v německých médiích tiskovou reklamu, kde symbolicky publikuje smuteční parte o úmrtí německé tradiční rodiny. Německá média to komentují a AfD je hrdá, že se zastává tradiční rodiny. Komentují to i západní média. A potom přijdou volby a 4 dny před nimi ta samá šéfka strany, která se podepsala pod smuteční parte v reklamě o úmrtí tradiční rodiny, provede teatrální coming out a zkoprnělým voličům v hale ve Viernheimu řekne, že je homosexuálka. Z davu se ozve sice po určitém šoku potlesk, ale slyšet je i bučení. Lidem nedošlo, k čemu došlo. K popření všeho, co strana dosud prosazovala. K zesměšnení strany, k odhalení pokrytectví, že strana kupuje reklamu, bije se za tradiční rodinu a přitom ve svém čele má strana nasazenou lesbu, která si počkala 4 dny před volbami, aby s tím vyplula na povrch.

Plivnutí do tváře alternativy: AfD vede žena, která je bankéřkou Goldman Sachs, je lesba a její přítelkyně je židovka! Německo snese všecko?

Nebál bych se to nazvat atentátem na AfD. Je to stejná likvidace hlavní postavy AfD, kterou Frauke Petry bezpochyby je, protože ona definovala volební plán, ona válcovala v televizi v diskusích své soupeře, ona se bila jako lev za tradiční rodinu. A potom přijde Alice Weidel a 4 dny před volbami plivne Frauke a všem voličům do tváře odhalením, že je lesba a tím zesměšní celou kampaň AfD postavenou na tradiční rodině. Něco takového je neakceptovatelné. Frauke Petry musela odejít. A něco podobného známe i z Česka. Úspěch politické strany Tomia Okamury, jehu Úsvitu, byl vzápětí torpédován skupinou samozvanců, kteří stranu unesli, uchopili do své moci, politicky zničili a Tomia Okamuru vyštípali. Bohužel, to samé se nyní stalo Frauke Petry v německé AfD. A opět za tím stojí kůň sionistů, bývalá bankéřka Goldman Sachs, globalistka každým coulem a navíc členka LGBT hnutí, lesbička. Dovedu si představit, co si pomysleli stovky a stovky tisíc voličů AfD. A stejně tak si dovedu představit, nakolik to AfD ve volbách poškodilo.

Jsem přesvědčen, že cílem tohoto mediálního atentátu a nasazením štěnice do čela AfD byla volební likvidace AfD, aby se vůbec nedostala do Bundestagu. Lidé v pozadí tohoto atentátu očekávali, že voliči AfD jsou homofobně naladění, a že když se dozví o tom, že šéfka AfD je lesba, že nebudou AfD volit. Voliči AfD to překousli a řekli si, že sice je tam lesba ve straně, ale pořád je tam Frauke Petry a další, budeme proto AfD volit. Jenže teď po odchodu Frauke Petry to nevypadá dobře, strana bude ztrácet podporu, protože vedení strany Weidel-Gauland povede AfD k diskreditaci a k likvidaci. Strana bude prosazovat politiku, aby AfD poztrácela voliče, aby nepředstavovala pro Německo už nikdy více hrozbu pro plány globalizace. Tohle je i varování pro Tomia Okamuru. Stejně tak i jeho SPD bude čelit hrozbám o rozbití strany zevnitř, protože tohle oni umí. Systémové strany nastrkají do opozičních subjektů své lidi a pokud se strana dostane do parlamentu, začnou ji zevnitř rozebírat na součástky.

Všechno bylo připraveno dopředu, diskreditace a zesměšnění hodnot AfD pár dnů před volbami

V květnu tohoto roku řešily německé soudy stížnost Alice Weidel, protože jeden z komiků v televizi ji nazval “Nacistickou děvkou” a ta se proti tomu ohradila. Soud rozhodl, že v rámci satiry je takové označení akceptovatelné. Nicméně pohledem zpět se zdá, že toto byla pouze zastírací hra Alice Weidel, aby získala důvěru, že je na správném místě. Nálepka ji totiž vyhovovala jako maskování před spolustraníky. Po jejím coming-outu je však najednou všechno úplně jinak a je zcela jasné, že toto byl dokonale zpracovaný a připravený plán, jak unést politickou stranu a její vedení jako se unáší letadlo s cestujícími. Voliči AfD jsou teď v roli pasažérů a letadlo řídí sionistka, bankéřka kmenové banky FEDu a navíc lesba. Je snad nějaká jiná a horší kombinace na odpuzení voličů alternativy? Snad jedině informace, kdyby na ní uniklo info, že se vyspala s Georgem Sorosem. Nic horšího by se asi stát nemohlo, protože to, co předvedla Alice Weidel ve Viernheimu, pro to zkrátka nenalézám slov.


Frauke Petry, donedávna hlavní tahoun AfD a celé německé alterantivy. Když zjistila, co se uvnitř AfD odehrálo těsně před volbama, odchází ze strany. AfD teď řídí sionisté a Goldman Sachs.

 

Bývalý kádr CDU chce dělat alternativu a stavět pomníky vojákům Wehrmachtu

Pokud se podíváme na roli Alexandera Gaulanda, tomu lze věřit snahu o návrat země do dob Helmuta Kohla. Bohaté Německo, které je pro Němce a pro lidi, kteří chtějí v Německu pracovat, ne pobírat dávky a ne stavět mešity. Alexander Gauland je navíc podporovatelem politiky konce plivání na vlastní minulost, podle jeho názoru by Německo mělo stavět pomníky vojákům Wehrmachtu, protože bojovali za vlast. Německá média to obrací do pozice, že AfD chce stavět pomníky nacistům, ale Gauland několikrát zopakoval, že ve Wehrmachtu neumírali nacisté, ale Němci. Vojákům SS nikdo pomníky stavět nechce, protože šlo o vojenské oddíly, které spadaly přímo pod NSDAP, nešlo tedy o jednotky pod velením armády, Wehrmachtu. Gauland k tomu uvedl, že vojáci Wehrmachtu nemohou za to, že Německo prohrálo válku. Své vojáky prý uctívají Japonci, kteří prohráli válku, Italové, kteří prohráli válku pod Mussolinim. Pouze Německo neuctívá své padlé řadové vojáky. Na tohle téma slyší v Německu velké množství lidí a právě tam AfD čerpala mnoho voličských hlasů.Nedovedu si představit, jak někdo staví v Německu pomník vojákům Wehrmachtu v dnešní době. O to méně vidím naději, že AfD zůstane tou stranou, kterou byla pod ideologickým vedením Frauke Petry. Ideologii AfD teď bude určovat lesbická bankéřka Goldmanu a lehce naivní ex-politik CDU.Frauke Petry chtěla dělat politiku, která by našla kompromisy pro větší koaliční potenciál, aby AfD mohla jednou do vlády jako partner. Jenže s tím mají problém v předsednictvu strany, kde o kompromisech nechtějí nic slyšet, což je na druhé straně logické. Kompromisy znamenají ústupky z bodů programu a záleží, o jaké ústupky půjde. Bez kompromisů ale zase nejde dostat se do vlády. A znovu jsme u toho, stejné dilema bude možná řešit i SPD Tomia Okamury. A jeho podmínky, přes které nejede vlak (odvolatelnost politiků, osobní finanční zodpovědnost politiků a obecné referendum), budou pro většinu stran v parlamentu jen těžko akceptovatelné. Přesto ale je třeba si dát pozor na krtky ve vlastní straně. Události v AfD by měly být varováním!

*České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

zdroj:https://aeronet.cz/news/nemecka-afd-je-infiltrovana-sionisty-v-cele-strany-po-odchodu-frauke-petry-bude-byvala-bankerka-goldman-sachs-ktera-je-navic-lesbickou-sokovane-cleny-ohromila-svym-coming-outem-par-dnu-pred-volbami/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře