Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nejcennější komodita v dnešní Evropě: veřejná bezpečnost

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

V souvislosti s imigrací se v Evropě stává stále cennější komoditou - jako ostatně ve všech multikulturních společnostech - občanská bezpečnost. Tvůrci globální zaimigrované multikulturní Evropy poukazovali, a dodnes ještě mnozí poukazují, na USA, jako kýžený vzor.

  • nejcennejsi-komodita-v-dnesni-evrope-verejna-bezpecnost

Jenže do USA si nemůže přijít mirnix-tirnix kdokoli ze stromu, a hlavně - trestní právo je a musí být ve všech multikulti společnostech daleko tvrdší, včetně trestu smrti, a policie musí umět střílet. Bez toho nelze v multikulturních společnostech garantovat udržitelnou veřejnou bezpečnost a občanské svobody.

A to ve svém pseudohumanizmu Evropa při vytváření globalizačního multikulturního projektu trestuhodně zanedbala. Není divu, že občanská bezpečnost se v dnešní zaimigrované Evropě stává komoditou s nejrychlejším cenovým nárůstem, podmiňujícím zachování ostatních hmotných i nehmotných hodnot a statků, jakož i dalšího hospodářského rozvoje a prosperity.

 

To mj. opět tento týden akcentoval maďarský parlamentní státní sekretář Szilárd Németh při své návštěvě univerzitního studentského campu Otevřené letní univerzity Bálványos v transylvánských Tusnádfürdő. Németh studentům zdůraznil, že bez bezpečnosti jsou evropský blahobyt, mír, jakož i existence národů neudržitelné, přičemž největším dnešním rizikem pro bezpečnost je imigrace. A to za situace, kdy příčiny imigrace přetrvávají, aniž by je Západ dokázal eleiminovat, a naopak multikulturní hujeři usilují o to, aby sem imigranti mohli proudit v neomezených počtech. Németh ubezpečil studenty, že maďarská vláda ovšem posiluje bezpečnost státu, navyšuje počty jak armádních profesionálů tak rezervistů, které motivovala 50%ím navýšením platů, přičemž dalšího navýšení se dočkají již příští rok.

A koneckonců i taková osobnost českého byznysu jako Radim Passer včera na ČT prohlásil, že ČR se může stát ještě více zajímavou a atraktivní nejen pro občany východní, ale zejména západní Evropy právě pro svoji bezpečnost.

Tu si však nesmí nechat rozvrátit podržtaškovskými hujery... Tím spíše, když ani z dnes zveřejněného rozhovoru ČTK s ředitelem BIS Koudelkou příliš nevyplývá, že by výše uvedené evropské bezpečnostní indície nějak vnímal.

zdroj:

https://www.kormany.hu/en/ministry-of-defence/news/migration-is-a-security-risk-without-security-europe-and-nations-will-be-lost

https://www.facebook.com/pg/nemeth.szilard.fidesz/posts/

https://www.prisonplanet.com/hungary-blasts-un-migration-is-a-security-risk-more-than-330-people-have-died-in-terror-attacks-the-last-three-years-in-europe.html

https://hungarytoday.hu/tusvanyos-free-university-student-camp-kicks-30th-time/

https://www.tusvanyos.ro/

https://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/219411058130725/

https://www.novinky.cz/domaci/511530-sef-bis-ocekava-narust-extremismu-a-kybernetickych-hrozeb.html

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bis-je-podle-koudelky-po-25-letech-existence-respektovana-sluzba/1781247

https://www.krone.at/1966791

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/33274-nejcennejsi-komodita-v-dnesni-evrope-verejna-bezpecnost.aspx

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře