Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„Na rakouské ďábelníky jedině nůž!“: Vydala mu peníze i mobil. Afghánec ji stejně pobodal

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Případem z minulého týdne, kdy afghánský imigrant mirnix-tirnix pobodal v centru Vídně rodinu významného zubního lékaře pohár přetekl. Rakouská vláda – brusel-nebrusel – zpřísňuje imigrační politiku. Případ svou brutalitou a nevybíravostí totiž pohnul celým Rakouskem.

Když večer vycházela rodina významného vídeňského zubního lékaře spokojeně z japonské restaurace na Práterské ulici v centru Vídně, přistoupil k jeho 17-leté dceři afghánský imigrant s otevřeným zavíracím nožem. „Naval sem mobil a peníze!“ Když mu zaskočená dívka věci chtěla odevzdat stejně ji pobodal, a rovnou i její matku a jejího otce, kteří ji hájili. „Na rakouské ďábelníky platí jedině nůž!“, vypověděl pak při výslechu. A že ho rozlítilo, že byli moc v pohodě. (To je od nevěrců nepřípustná provokace). A že celé Rakousko to stojí za … Přineste mi do cely Korán ve farsí (perštině), uzavřel svoji výpověď. Jeho advokátka na základě toho chce vytřískat pro něj nepříčetnost a zproštění viny.

  • na-rakouske-dabelniky-jedine-nuz-vydala-mu-penize-i-mobil-afghanec-ji-stejne-pobodal

Celá pobodaná rodina leží stále v nemocnici, matka s dcerou už mimo ohrožení života, ale otec živitel rodiny, je stále mezi životem a smrtí, udržován v umělém spánku. A takový to byl hezký a veselý večer. Nyní se jim život doslova zastavil. Bolestivě a krutě. Protože byli šťastní. Tím vzbudili smrtelnou nenávist a likvidační agresivitu. A jizvy pochybností a nenáviděnosti těžko někdo někdy vymaže...

Kriminologové si dodali odvahy a zveřejnili statistiku – afghánští imigranti patří k nejzločinnějším. Tolik morálna ke zveřejnění případu však v rámci svobody slova v sobě mnohá česká média nenašla. Neponesou pak ale spoluvinu na tom, až bude stejným způsobem pobodán někdo v jejich blízkém okruhu, a bude se ptát, proč se to muselo stát právě jemu..?

zdroj:https://www.eurabia.cz/Articles/32118--na-rakouske-dabelniky-jedine-nuz-vydala-mu-penize-i-mobil-afghanec-ji-stejne-pobodal.aspx

http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/Messerstecher-beschimpft-jetzt-Oesterreich/325943678

http://www.heute.at/oesterreich/wien/story/Jafar-S-Messerstecher-Praterstern-spricht-nur-vom-Teufel-will-Koran-41545368

http://www.kleinezeitung.at/oesterreich/5384828/MesserAttacken-in-Wien_Wut-ueber-verpfuschtes-Leben-als-Motiv

https://kurier.at/chronik/wien/messerattacke-auf-praterstrasse-vier-schwerverletzte/313.179.418

https://www.eurabia.cz/Articles/32102-problem-imigranti-uz-zacali-kacet-i-v-lese-manazeru-a-lekaru.aspx

https://www.news.at/a/wien-messer-attacke-taeter-9333555

https://diepresse.com/home/panorama/wien/5387065/Messerattacke-auf-Familie_Afghane-redet-von-Teufelsmenschen

http://www.krone.at/1665635

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře