Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Migranti kolem Théb přepadli a okradli řecké farmáře

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Po zřízení nového ubytovacího centra pro migranty, kteří byli na pevninu odvezeni z řeckých ostrovů, došlo v okolí Théb, kde nový tábor stojí, k růstu kriminality. Migranti z tábora podle řeckého serveru pronews.gr pořádají nájezdy na pole řeckých farmářů, kterým kradou úrodu. V táborech přitom žádným hladem netrpí. Řecká vláda jim dodává potraviny i další vybavení nutné k životu.

  • migranti-kolem-theb-prepadli-a-okradli-recke-farmare

Během víkendu se však situace v místě ještě více vyostřila. Gangy migrantů přešly od krádeží k násilným loupežím. Řecký server el.gr informoval o přepadení dvou farem tlupami migrantů ozbrojených obušky. Řečtí farmáři museli před ozbrojenými útočníky uprchnout, aby si zachránili aspoň životy. Jejich farmy byly do příjezdu policie vyrabovány a zničeny.

Nejde o první zprávu o násilné trestné činnosti páchané migranty v Řecku. Přesto i nyní někteří čeští umělci vyzývají, abychom si nějaké tyto vydařené „sirotky“ importovali od ČR. Zásadně s něčím takovým nemohu souhlasit. Nechci, aby se naši občané museli dožít něčeho takového.

zdroj: FB Ivana Davida

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře