Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Když je německá basa lepší než eritrejská chasa

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Včera ve Frankfurtu srazil 40 letý Eritrejec ženu s osmiletým synem pod vlak. Pachatel a oběti se neznali, policie tápe o motivu tohoto činu. Tak jí napovíme: To bude tím, že je německá basa lepší než eritrejská chasa.
Samozřejmě že je ve hře možná náboženská motivace, protože policie v hledání motivu stále tápe a nic nevyloučila.

  • kdyz-je-nemecka-basa-lepsi-nez-eritrejska-chasa
Tentokrát si ale myslím, že to doopravdy se žadným, obzvlášť s tím náboženstvím, o kterém se zásadně nemluví, že to tedy s tím nesouvisí. Pachatel, nic bych nedal za to, že je před časem jako nezletilého vytáhli z vody někdy u Lybie, v Evropě se rychle stárne. Původně jsem psal, že mu hrozilo vyhoštění, ale podle posledních zpráv má povolen trvalý pobyt ve Švýcarsku. Nicméně to nemění nic na tom, že doživotní pobyt v německé base je pořád mnohem lepší než ta bída, co by dřel u nich doma v eritrejské chase.
 
Samozřejmě že se teď rojí návrhy, co dělat, jak hlídat nádraží, kam všude nainstalovat kamery, jak upravit zákony atd. Podle mne je to zbytečné. Pokud už chtějí nějaké zákony upravovat, mělo by to být ten zákon o nelegálním překročením hranic, který se trestá okamžitým vyhoštěním a doživotním zákazem vstupu do Schengenského prostoru. Anebo stanovit zákon, který trestá doživotím krádež zlaté mince ze sloupu v Braniborské bráně. Migranti by tak nemuseli vraždit nevinné občany a mohli si zařídit doživotní azyl mnohem jednoduššeji bez drastického dopadu na společnost.

Jenom by mne zajímalo, jak dokáže Merkelová usnout, protože tohle všechno padá na její hlavu. Vlastně i na hlavy všech vítačů.A to doufám, že zatím nejsou jiné důvody, protože pak je to ještě horší. Vypočítavý hajzl je pořád lepší než fanatický vyznavač něčeho, co s tím zásadně nemá nic společného ...
 
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře