Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

KANIBALISMUS V EVROPĚ: AFRIČANÉ NA PŘEDMĚSTÍ PAŘÍŽE NAPADLI MUŽE A SNĚDLI MU ČÁST OBLIČEJE

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Kanibalismus v Evropě: Afričané na předměstí Paříže napadli muže a snědli mu část obličeje
…..opakuji neustále dokola, nejsou to lidé, kteří se dají integrovat do naší společnosti, ale absolutně neintegrovatelní a nezkrotní „lidé“ kteří mají za úkol vymýtit bílé obyvatelstvo EU. Jak se můžete níže dočíst, kanibalizmus se rychle šíří EU. Budeme pevně věřit, že se něco takového nedostane do Čr….

  • kanibalismus-v-evrope-africane-na-predmesti-parize-napadli-muze-a-snedli-mu-cast-obliceje

Paříž – Na pařížském předměstí Clichy-sous-Bois byli zatčeni tři muži, kteří napadli muže, kousali ho do obličeje a pak snědli kusy masa, které ukousli. Informuje o tom francouzský deník Le Parisien.

Muži, kteří pocházejí z afrického ostrovního státu Kapverdy, byli zatčeni poté, co zaútočili na muže, který kráčel po ulici ve městě Clichy-sous-Bois ve východní části metropolitní oblasti Paříže v departmentu Seine-Saint-Denis. K útoku došlo v neděli v asi 18:00 tamního času.

Útočníci napadenému ukousli mu kousky uší a spodního rtu. I přes tato zranění byla oběť schopna bojovat a bránit se proti útočníkům, Jednoho z nich zranil v oblasti kotníku.

Přivolaná policie zatkla tři Afričany. Oběť i zraněný útočník skončili v nemocnici. Policie zadržené obvinila z napadení s trvalými následky a kanibalismu.

Město patří k východním předměstím hlavního města Paříže, je zde vysoká nezaměstnanost, kriminalita a žije zde velké množství přistěhovalců. Seine-Saint-Denis je departementem s nejvyšším procentem imigrantů a muslimů ve Francii.

 

Přesné číslo je nemožné určit kvůli francouzským zákonům zakazujícím sčítání na základě rasy a náboženství, ale odhaduje se, že 500 000 obyvatel z celkového 1,4 milionu jsou muslimové a islám je nejrozšířenějším náboženstvím.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/216292-kanibalismus-v-evrope-africane-na-predmesti-parize-napadli-muze-a-snedli-mu-cast-obliceje/

A zde máte ještě krátký film, jak ubytovávají v luxusních hotelích lidojedy a vojáky, kteří asi mají za úkol nás likvidovat:

Jejich vzhled je naprosto odporný…..

zdroj:https://tadesco.cz/kanibalismus-evrope-africane-predmesti-parize-napadli-muze-snedli-mu-cast-obliceje/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře