Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jako Antifa. Levicoví poslanci naschvál přerušili minutu ticha za zavražděnou dívku

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

V německém parlamentu došlo k naprosto nevídané události, která překročila veškeré hranice chápání slušného chování. Předvedla ji hlavně místopředsedkyně parlamentu ze Zelených, když naschvál přerušila pietu za 14-letou dívku, kterou zavraždili dva migranti.

  • jako-antifa-levicovi-poslanci-naschval-prerusili-minutu-ticha-za-zavrazdenou-divku

Antifa po smrti jedné dívky násilně narušila pietu její rodiny, které se zúčastnili i lidé z AfD (psali jsme zde). Podobně se zachovali i němečtí levicoví politici přímo ve sněmovně. Na případ upozornil server Středoevropan.cz.

“Poslanec AfD Thomas Seitz chtěl v německém parlamentu místo svého projevu minutou ticha uctít památku čtrnáctileté Susanny F., jejíž mrtvé tělo bylo nalezeno ve Wiesbadenu. Policie veřejnosti sdělila, že se dívka stala obětí znásilnění a vraždy. Za hlavního podezřelého je považován dvacetiletý Iráčan Alí Bašár, který jako žadatel o azyl žil v Německu i s rodinou od roku 2015. 

Pieta byla přerušena místopředsedkyní parlamentu Claudií Rothovou (Zelení), podle níž něco takového nebylo součástí programu. Poslanci levicových stran (zelení, sociální demokracie a komunisté) její netaktnosti zatleskali a památku tak odmítli uctít,” uvedl server Středoevropan.cz. Na Facebook přiložil i video celého skandálního incidentu.

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/jako-antifa-levicovi-poslanci-naschval-prerusili-minutu-ticha-za-zavrazdenou-divku/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře