Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Islamizace EU postupuje...

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Islamizace Dánska postupuje, mešity rostou jako houby po dešti

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan tvrdě pracuje na posílení islámu na Západě. Jedním z prostředků k posílení islámu je výstavba nesčetných mešit v celé Evropě.

  • islamizace-danska-postupuje-mesity-rostou-jako-houby-po-desti
  • Půlměsíc nad dětským hřištěm v Berlíně jako důkaz úpadku Západní Evropy
  • islamizace-danska-postupuje-mesity-rostou-jako-houby-po-desti
"Ano, integrujte se do německé společnosti, ale nezapojujte se. Nikdo nemá právo vás zbavit vaší kultury nebo identity, "vysvětlil Erdogan v roce 2011, když se objevil v Düsseldorfu.

"Přesuňte se do nejlepších oblastí. Jezděte s nejlepšími auty. Žijte v těch nejlepších domech. Neroďte tři, ale pět dětí. Jste budoucnost Evropy. To bude vaše odpověď na všechny nespravedlnosti vůči vám, "vyzval všechny občany Německa pocházející z Turecka.
 
Další zemí, která se stále více stává kořistí islámu, je Dánsko.

Chystá se otevření dvou nových mešit v Roskilde a Holbæku, v loňském roce byly otevřeny turecké mešity ve Frederici a Aarhu, nyní  "obohacují" panoráma měst. Další turecké mešity byly otevřeny v roce 2013 v Ringstedu a Hedehusene. Mešita v Køge byla rozšířena o kulturní centrum. V Dánsku je nyní 27 tureckých mešit. Osm z nich nyní stojí před volbou se rozšířit.

Nová mešita v Roskilde je přímo podřízena tureckému Ředitelství pro náboženské záležitosti (Diyanet).

„Je to obecný trend, kdy Diyanet získává budováním nových mešit zvýšený politický, náboženský a kulturní vliv v Evropě,“ řekl profesor Samim Akgönül z univerzity ve Štrasburku. Ve svém výzkumu dospěl k závěru, že kázání v mešitách pod vlivem Diyanetu jsou plná politických a národních sdělení od Erdoganova režimu.

Představitelé mešity samozřejmě mají zcela odlišný názor: "Diyanet není politický, i když patří do Turecka, tak je nezávislý na vládě,“ říká Tuncay Yilmaz, člen představenstva Roskilde Ayasofya mešity.
 
 
Joy Mogensenová, starostka Roskilde, necítí vliv turecké vlády ve své zemi. Těší se naopak na "integrační práci", kterou ji nová mešita nyní splní. Pozvání nejen pro ni, ale i biskupa k položení základního kamene v únoru 2016 dokazují, že jsou "dobrými lidmi", tvrdí Joy Mogensenová.

Jeden z těchto „dobrých lidí“, který by se v budoucnu „integroval“, je Tuncay Yilmaz, člen vedení mešity a jeden z vedoucích politiků sociální demokracie, je napojen na antisemitské a anti-demokratické hnutí Milli Gorus, největší islámskou organizací na Západě.  Provozuje cestovní kancelář v Dánsku. "Nejsem členem organizace, pracuji jen pro svou cestovní kancelář," tvrdí Tuncay Yilmaz.

„Kdybychom měli nějaké pochybnosti, tak bychom s ním promluvili, ale nic nevíme,“ řekl vůdce Socialistické demokracie v Rosklide Søren Kargaard.

Takže dánské orgány tváří v tvář rostoucímu vlivu islámu a tureckého prezident ve své zemi, nemají důvod k obavám, podle hesla: „Není to nic proti Dánsku!“
 
 
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/islamizace-danska-postupuje-mesity-rostou-jako-houby-po-desti/

-------------------------------------------

Půlměsíc nad dětským hřištěm v Berlíně jako důkaz úpadku Západní Evropy

V Berlíně-Neuköllnu je dětské hřiště vybudováno podle orientální pohádky "Ali Baba a 40 loupežníků". Někteří v tom vidí jako důkaz "úpadku" západní Evropy a "islamizace" Německa.

 
Dětské hřiště v Berlíně-Neuköllnu
 
V regionu existuje mnoho dětských hřišť ve stylu dětských pohádek, uvedl šéf okresní správy, například „Pipi Dlouhá punčocha,“ „Robin Hood“ a „Sněhurka“. Ale všechny tyto postavy patří do křesťanské kultury západní Evropy a Ali Baba - k muslimské kultuře Východu, zdůrazňuje autor článku. Navíc stavitelé ozdobili herní komplex půlměsícem, symbolem islámu.

Náklady na vybudování hřiště dosáhly 220.000 euro.

Mluvčí frakce CDU v zemského sněmu, Burkard Dregger, známý svým ostrým jazykem, se nejprve postavil proti formě a obsahu hřiště, ale rychle se stáhnul.

"Samozřejmě můžete označit design jako originální, nebo prostě jako idiotský," citoval politika Berliner Zeitung a dodal ,“je pravděpodobné, že tento velmi pochybný projekt doporučil úředník, který si myslí, že by mohl přispět k mezinárodnímu porozumění."
 
 
O den později už Burkard Dregger doporučil v "Tagesspiegel", aby se ukončila diskuse, kterou sám spustil. "V Berlíně jsou důležitější témata než toto hřiště."

Politici AfD a jejich příznivci však tady vidí „symbol půlměsíce“ v západní Evropě jako výsledek „plíživé a útočné islamizace“ v Německu.
 
Vedoucí obvodního úřadu vyjádřila  svůj názor na sociální síti.  Podle ní mešita a půlměsíc na dětském hřišti nemůže sloužit jako důkaz "islamizace Německa". Navíc v oblasti jsou další místa s orientálními motivy. Celou diskuzi nazvala jako "absurdní a vyčerpávající".
 
 
-------------------------------
 

Ženu v Anglii zbili tři Pakistánci. Policie donucena případ vyšetřovat až po poprasku na internetu

Britská policie je známá svou mimořádnou aktivitou při řešení trestných činů, u kterých je obětí příslušník nějaké menšiny. K takovým činům v dnešní Británii dochází téměř výhradně na internetu, a tak má každé policejní oddělení někoho, kdo diskuse na internetu monitoruje. Pokud napíšete něco neuctivého na adresu muslimů, policie vám obvykle ještě ten den vyrazí dveře.

Na druhou stranu, pokud nejste příslušníkem menšiny, ale rodilý Angličan, v našem případě Angličanka, policie je naopak v řešení vašich problémů známa svou liknavostí.

Nikki Elaine Grunshaw z města Batley z anglického hrabství Yorkshire měla tu smůlu, že u sebe neměla oheň. Ale možná dotaz na něj byla jen záminka, a jeho vlastnictví by ničemu nepomohlo. Nikki si vyhlédli tři asijští muži, což v Británii není výraz pro Číňany, ale Pakistánce, a poté, co jim na dotaz, zda nemá oheň, odpověděla, že ne, začalo jí peklo. Surově ji zbili. Údery směřovaly především na hlavu a jejich razance byla podle všeho vysoká. Když s ní byli hotovi, nezapomněli jí říct, že je “zkurvená bílá děvka.”

V nemocnici pak Nikki ošetřili. Její zranění si vyžádala celkem 48 stehů. Klasický útok motivovaný rasovou nenávistí. Řekli byste si, že teď musí být britská policie v pohotovosti, a hledá pachatele po všech čertech. Ale kdepak. Nikki nepatří k žádné menšině, proto její případ nezajímá ani policii, ani tisk.

Policie případ označí jako lehké zranění a vůbec jej neřeší. Chce to až desítky tisíc sdílení na internetu, aby policisté zvedli zadky ze židle a začali něco dělat.

A teď může ještě někdo tvrdit, že britská police a média měří všem stejně. Ať někdo tvrdí, že být takto zbitý Pakistánec, že se to nedostane až do britského parlamentu. Vždyť to samé máme u nás. Politici se k rasovým útokům vyjadřují jen, když oběť není bílá. Jinak mlčí. Nebýt internetu, lidé vůbec neznají pravdu, kterou před nimi média zamlčují.

zdroj:https://stredoevropan.cz/2017/11/20/zenu-v-anglii-zbili-tri-pakistanci-policie-donucena-pripad-vysetrovat-az-po-poprasku-na-internetu/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2017-11-25 20:18
Aco na to občané???? Kdyby se to stalo v Pakistànu tak jsoutisíce lidí v ulicích. Bohatí židé v Evropě před druhou svëtovou válkou si říkali, że se jich fašismus netïká, a jak dopadli!!!! Rodilí angličané by měli vyjít do ulic a okamžitě u dělat pořádek!!! Zdruhé strany, najdete v Anglii pravèho angličana?????

Facebook komentáře