Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ISLÁM V EVROPĚ? MUSLIMOVÉ SE NIKDY NEBUDOU INTEGROVAT DO NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Tvrzení, že lze mírovým způsobem integrovat obrovskou komunitu muslimů, věrnou teokratickému monoteismu, která odmítá akceptovat separaci politické a náboženské moci – katastrofální iluze. Tato nesmyslná fantazie povede k válkám čím dál tím otevřenějším a současnějším.

Proč? Islám po třicetileté přítomnosti v západní Evropě odhalil pravou tvář. Jeho adepti jsou ochotni se vyhodit do povětří, a to pomocí nejmodernějších technologií. Islám se nevyvíjí, jde o teokratický monoteismus formovaný v 7. století, zcela nekompatibilní se západním monoteismem. Po vítězství Vídně v roce 1683 se tato realita ignorovala a čelíme jí s novou silou dnes.

  • islam-v-evrope-muslimove-se-nikdy-nebudou-integrovat-do-nasi-spolecnosti

Nelze kohabitovat? Ne, západní společnosti jsou založeny na suverenitě lidu, islám na suverenitě Alláha.

Integrace muslimů do naší společnosti není možná. Od roku 630 nezná historie jeden případ muslimské integrace do nemuslimské společnosti. Podívejte se na Indii nebo Indonézii.

Ve svých zemích muslimové žijí pod suverenitou Alláha bez problému, zatímco na západě… Muslimský imigrant na západě se stále ztotožňuje s tímto principem a odmítá západní etické a politické principy, nemůže se integrovat. V Anglii nebo Francii je třetí generace muslimů ještě fanatičtější a víc násilná než ty předchozí.

A multikulturalismus? Co je to vůbec multikulturalismus? Nesmysl, nic takového neexistuje. Levice, která s tím termínem operuje o islámu nic neví. Jejím diskursem je ignorantství. Číňané jsou Číňany několik tisíc let a perfektně v našich městech kohabitují i se svými zvyky a tradicemi. Podobně Evropané židovského původu. Nikdy ne muslimové. V soukromém životě ať si věří čemu chtějí, ale politicky musí akceptovat naše zákony a lidovou suverenitu, jinak nemají na západě co pohledávat.

zdroj:http://pravyprostor.cz/islam-v-evrope-muslimove-se-nikdy-nebudou-integrovat-do-nasi-spolecnosti/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Macoch Punkva 2017-06-25 22:14
Nepodepsaný článek z Pravého prostoru. O čem to je? Lamentování, o tom, že islámští bubuši se neintegrují z toho a toho důvodu? A co Turci? Jsou též islámští, a žijí v Německu už od války. Adaptovali se? Ano! Tak se také adaptují i jiní islámští bubuši! To ale strašení z Pravého prostoru - fiat-alternatív y....no, sorry jako...

Facebook komentáře