Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropa je prý zkažená a určená k zániku

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Muslimů žije v Evropě 70 miliónů. Za deset let jich bude 130 miliónů. Naše populace nemá dost dětí, ženy nerodí a proto upadneme časem do zapomnění. Muslimové jsou silnější každým rokem, zatím co my každým rokem...

Autor: Egyptský Islamský profesor Bassim Salah El-Shafy

Překladatel: Ivan Bielik – volně přeložila Milena Doušková

  • evropa-je-pry-zkazena-a-urcena-k-zaniku

Muslimové žijící na Blízkém Východě a v Africe si o lidech ze Západu myslí, že jsou to nejhorší pokolení na tomto světě. My, Evropané jsme si vytvořili kulturu, která je ubohá a zkažená a proto nemá šanci přežít. Uctíváme podle nich homosexualitu, alkohol a drogy. Praktikujeme nemravný sex, za který bychom měli být okamžitě zabiti.

Tohle si o nás myslí lidé, kteří k nám přicházejí po desetitisících. Velebíme humanismus a toleranci jako nové evropské hodnoty a ctnosti, které však našimi hodnotami nikdy nebyly. Uznávali jsme krev a čest stejně jako oni. Pro muslimy, následníky Alláha a jeho proroka Mohameda humanismus představuje slabost, se kterou se muslimové nikdy neztotožní. Jejich prorok od nich vyžaduje sílu a víru. Slabostí pohrdají. Pohrdají naším slabošským a nemravným způsobem života a proto už nyní nám profesor Bassim Salah El-Shafy může říct, že křesťané prohráli svůj boj o existenci.

Muslimů žije v Evropě 70 miliónů. Za deset let jich bude 130 miliónů. Naše populace nemá dost dětí, ženy nerodí a proto upadneme časem do zapomnění. Muslimové jsou silnější každým rokem, zatím co my každým rokem slábneme. Jednoho dne se vzbudíme a uvidíme muslimy jak při melodii Ummeti Kad Laha Fecrun vztyčují vlajku Allahovu nad naše metropoly a budeme vědět, že náš život sa definitivne končí. Evropa žila celá storočí v multikultuře.

Měli jsme francouzskou, německou, anglickou kulturu a ta už téměř neexistuje. Jediná kultura, která bude v Evropě akceptovatelná jako jediná bude Islám. Literární díla budou spálená stejně jako obrazy, zničíma vaši architekturu. Nic po nás nezůstane. Jako by jsme nikdy neexistovali.
———————————————————————————————-

Když si čtete profesora Bassima Salaha El-Shafy, tak chtě nechtě musíte přiznat, že v něčem má pravdu. nedělám to ráda, ale musím napsat v čem se nemýlí.

1. Uctíváme:
homosexualitu
alkohol
drogy

Ne, že bychom ji uctívali, ale naše tolerance šla do takové extrému, který se rovná slabošství. Nikomu normální nevadí odlišná sexuální orientace, ani je nechceme házet ze střechy jak to dělají muslimové, ale také chceme, aby duhový pochod byl normální a ne průvodem nahých úchylů předvádějících vše od sadomaso až po vystrčené holé zadnice a penisy.

—–Na naši obranu bych dodala, že pro nás není normální mít sex se zvířaty, zabíjet je jen pro potěšení, spát s dětmi a zabíjet ženy jen tak pro zábavu. Také je nebereme i s dětmi do otroctví. Musím však přiznat, že se děje i u nás, ale je to trestné, kdežto u nich normální stav.

2. Jejich prorok od nich vyžaduje sílu a víru. Slabostí pohrdají. Náš Bůh od nás vyžaduje lásku a pochopení a to je v očích muslimů slabost. Jenže, kde je ta láska a pochopení v tomto dravém prostředí, kde hlavní meta jsou peníze, majetek, pohodlí a teprve potom mravnost, čest, láska, soucit.

——Na naši obranu zase podotknu, že my máte od Boha dané milovat všechny lidi, tedy i muslimy. Oni nás mají právo podle Alláha zabíjet.

3. Souhlasím, že se u nich děti rodí jak na běžícím páse a my pomalu a jistě vymíráme. Zbytečně se neříká, že válku nepotřebují, protože nás umlátí dělohami svých žen.

—–Tady obranu nemám, protože je fakt, že ženy dávají přednost jiným věcem než mateřství a taková společnost nemůže dlouhodobě vydržet. Ti silnější ji prostě časem pohltí.

4. Měli jsme francouzskou, německou, anglickou kulturu a ta už téměř neexistuje. Naprosto souhlasím. Tyhle kultury už jsou v zániku a hodiny bijí dvanáctou. Při současné politici nemám pocit, že to jde zvrátit.

—–Obranu pro ně nemám, protože za hloupost se krvavě platí.

——Jedna naděje tu je. Všimli jste si, že profesor nenapsal kulturu Slovanskou. Ano, ta žije a je jen na nás jestli ji nenecháme zahynout a spojíme Slovany v jeden celek. Je nás hodně a můžeme tvrdě bránit naše hodnoty a nenechat se zničit a vymřít po meči i po přeslici.

Milena Doušková

zdroj:http://www.na-septande.cz/evropa-je-pry-zkazena-a-urcena-k-zaniku

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Petr Přecechtěl 2018-02-09 16:20
Čtěte komentář ve videu "zoufalost francouzské policie" https://www.youtube.com/watch?v=WJUNHkU1miM
#1 damirr@volny.cz 2018-02-09 13:04
Jestli se západní svět nadobro rozpadne, budiž. Ale my jsme většinou Slované a měli bychom se vzepřít západní ubohosti, která je jen cestou do pekel. Povstaňme a jako jedna velká rodina slovanské vzájemnosti držme se spolu a zvítězíme.

Facebook komentáře