Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

EU s lidskou tváří, přijde také normalizace?

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Stále více vidíme že v EU po Brexitu bude rozhodovat Německo, a nanejvýš bude jednat s Francií, pokud bude poslušná. Ostatní státy mají vrtět ocáskem a čekat co spadne ze stolu. Macron navštívil Merkel, a ta ho podrbala za ouškem
Macron bude budovat EU podle předpisu, od Hollanda se asi moc lišit nebude. Bude podporovat výměnu profláknutých tváří v Bruselu za ty ještě neprofláknuté, a bude stále více Evropy, více multikulturní společnost, a kdo by se stavěl na zadní, dostane mokrým hadrem přes čumáček.

Je na čase aby jsme brali V4 vážně, ne jen kecat, a pak to hrát na obě strany. I taková obnova nějkého spolku jako bejvalo Rakouské mocnářství by nebylo na škodu, Rakušanům také pomalu přestává trpělivost, a potřeba podobného společenství zase nastala. Z jedné strany nápor islámu, z druhé zase Germáni by chtěli poroučet, ale nějaké to Rakouisko - Uhersko je dnes v nedohlednu.

  • eu-s-lidskou-tvari-prijde-take-normalizace

 

Už se mluví o potrestání nejen V4 za nebrání migrantů, ale už pohrozili i Rakousku. V září budou v Německu volby, a pak se začne konat. Jak to zaonačí aby se v Schengenu ti odsunutí migranti nevrátili šupem ke mnohem štědřejším dávkám se buď neví nebo neříká.

Pokud se zavede jednotná podora po celé EU, tak se může stát že ty chudší země budou daleko vyhledávanější protože si za podporu koupí daleko více muziky. Naši politici tomu nezabrání, oni budou vidět jen ty prachy a po nás potopa. Budou bájit o tom že je to vlastně dobrý kšeft pro národ, což bude daleko účinnější pozvánka než ta slavná "přijdte všichni."

Pak už Frontex bude muset nakoupit více lodí aby ten nápor zvládli. V4 v tom není samo. V Calais už je znvou velký počet mladíků, a vozit je do Paříže není řešení, tak Macron bude tlačit na Brity aby si je vzali k sobě, a v Kentu jim udělali novou džungli.ZDE.

Problém je údajně neřešitelný, tak se do voleb bude dělat že se nic neděje, a pak se to bude zametat pod koberce kam to půjde. Problém je že kde stále brát ty koberce, a zdali si to nechají líbit jak migranti tak místní.

Autor: Milan Radek

Zdroj: http://milanradek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605013

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 panchart11@seznam.cz 2017-05-28 08:35
To co se nepovedlo Hitlerovi zvládla Merkelová, vytvořila čtvrtou říši, které teď vládne. Ten francouzský prezident je kašpárek, no co by se dalo čekat od chlapečka, který si vzal ženskou ve věku jeho mámy, to taky svědčí o mindráku nebo nějaké úchylce...Nikdo z těch gum co velí Evropě nemá děti, tudíž nemyslí na budoucnost, ale mi co děti máme to vidíme jinak....V4 = vysoká zeď okolo nás všech, u nás povinná vojenská služba (podle mě prospěšná z mnoha důvodů), vyzbrojit se, nevolit ČSSD ani jiné nenažrance a hlavně volební účast, přesvědčit ty 18ti leté, že se jedná o jejich budoucnost a jejich dětí což bude těžké... Nikdy jsem nemusel Zemana, ale chci aby byl prezident...
#1 damirr@volny.cz 2017-05-20 15:38
"Je na čase aby jsme brali V4 vážně." Jak můžeme asi brát vážně V4, když je tady největší zrádce V4 sralbotka Sobotka. Toho vlastizrádce je nanejvýše nutné odstavit od válu. Ne Babiše ani Zemana, ale Sobotka je to vlastizrádce a největší zloděj s Bakalou v čele. Babiš je jen maličká nicka mezi zloději. Tak jako 500 firem i Babiš si koupil dluhopisy. Ale štvavou kampaň vede proti němu zrůda spolčená s ostatními vlastizrádci a je to Sobotka. Dokud se té zrůdy nezbavíme nebude tady klid. A proto do voleb půjdu pro ANO a Zemana.

Facebook komentáře