Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

EU pod tváří humanity

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Evropská Unie pod tváří humanity a západních hodnot, je ve své pravé podobě biblická Šelma, která přivolá Armagedon. Zachrání nás opět kolaborace z rozumu a následná pomsta s vítězem civilizační války?

Evropská komise vyhrožuje v historických dnech Mnichovské zrady naší vlasti a naši Europoslanci stojí proti vlastním lidem v hlasování a drze se vymlouvají, že to tak není.

Nevolené špičky EU rozhodují o všem, aniž by se zeptali lidí, co říkají na jejich plány, vytvořit nového Evropana, který nikam nepatří a nemá žádné kořeny a vazby na státní příslušnost. Z milionů Evropanů lze snadno udělat tupé stádo rychle a bez protestů.

Politici vymazávají naprosto vše, co souvisí s vnímáním reality a pravdy. Jak skutečně fungují nástroje moci v EU, se úspěšně zakrývá v oné morové nákaze stupidity politické korektnosti.

Lisabonská smlouva je podepsané otroctví a vláda finančních skupin. Smlouva s Ďáblem je vždy ve prospěch pekla a peklem se odmění.

  • eu-pod-tvari-humanity

Anglie, Francie, Německo. Pod záminkou prosperity se spojily 3 evropské státy a vnutili svou vůli těm ostatním. Anglie opouští trojspolek a je tu opět Německo s Francií, kdo diktuje ostatním státům EU. Na chudobě a bídě východoevropanů se pakují bankovní rodiny světových sionistů. Své lidi mají všude, ve všech politických i obchodních institucích. Je jim zcela lhostejné, co se s lidmi děje. Vše směřuje k největší katastrofě, kterou si lze představit. Vždy tu byli s jejich mocí peněz a vždy hnali lidi do nekonečných válek. Obětovali bez soucitu vlastní pokrevní druh a pokračují dál. Sionisté vytvořili EU a stejně tak ji zničí, až splní jejich cíl. Lidstvo disponuje tak obrovským technologickým pokrokem, že je schopno vyřešit téměř každý i globální problém. Není to však cílem světové vlády a sloužících elit. Stát, který odmítne politiku dluhu, bude zničen a ještě více zotročen. Jednotná měna je znamení Šelmy, jako připravované čipování lidí již od narození a zrušení hotovosti.

Je absurdní, že politici i s voliči vůbec neznají a nečetli Lisabonskou smlouvu. Nevědí, kdo ji stvořil a pro koho byla vytvořena? Sympatické bláboly zakrývají čistý fašismus, který se vrací v podobě holubice míru s pařáty.

Neznají co je obsahem, neznají mechanismus společných závazných norem! Neznají pravidla hlasování, rozhodovacích mechanismů a hlavně úlohu nevolených úředníků s neomezenou mocí a žádnou odpovědností za své činy. Pokud vymyslí tisíc nesmyslů, otevřeně islamizují vlastní obyvatelstvo, poženou národy do války proti Rusku, nic se jim nestane.

<Všem je jasné, jak debilizační a propagační nástroje úspěšně brání hájit zájmy vlastních lidí. V případě soukromých smluv, chce mít každý ty nejlepší podmínky. V případě samotné existence státu, jako zdroje jediných jistot, je zájem nulový. Podvod založený na nereálné adaptabilitě mezi bohatým západním okruhem a extrémně chudým východem EU, jako je ČR a ostatní slovanské národy. Jak může někdo chtít solidaritu v předem dané nerovnosti a s historickou zkušeností se zradou. Na prvním místě je ekonomika, založená na otrocké práci východoevropanů, na kooperaci politiků koupených profitem a funkcemi. Jedná se o nejefektivnější politiky a jedince, dokonale využívající systém proti vlastnímu národu, skupině i sociální třídě. Celá EU je založena na vydírání, amorálním a stupidním uvažováním, za použití všech moderních nástrojů na ovládání mas, všech cílových skupin, jako jedinců a dětí. Milion eurokratů, tvořící strukturu i výkonnou moc EU včetně EU komise a parlamentu ještě před rozpadem impéria pořádně lidem zatopí. Konec výhod z říše snů, jako odměn a benefitů. Konec viager zdarma, salonů krásy i škol pro vyvolené děti. Jaká bude reakce milionu naštvaných a poměrně vzdělaných i velmi zámožných lidí, na konec života v přepychovém skleníku hojností? Kam se vrtnou a co budou dělat, až zjistí svou nepotřebnost?

Tisíce úředníků a jejich rodinných příslušníků tvoří chobotnici, před kterou není snadné uniknout.

My, nevolení úředníci s neomezenou mocí, tvořící jádro EU, jsme Vaše impérium a budeme za vás myslet a určovat pravidla. Když jednáme, vytváříme vlastní realitu. Lidé s kritickým myšlením zkoumají racionalitu a pohlaváři EU zcela proti logice, budou nadále vytvářet jejich nové reality a uplatňovat nové závazné předpisy. Kontrola myšlení a podřízenosti uměle vytvořeným realitám je novodobá tyranie. V ulicích EU teče krev a poteče více, pokud se neodstaví od moci Evropská komise.

Deontologická řešení, jsou stejně racionální, jako iracionální dokládají vědecké studie.

Budovatelské nadšení zajde na propastnou ekonomickou a kulturně společenskou nerovnost. Vždy zkoumají nerovnost, která se jim hodí pro jejich plány. Ke skutečným nerovnostem, jsou hluší a slepí. Zatím, co invazní vetřelci plení, znásilňují, stupňují další a další požadavky, vraždí ve velkém Evropany, tak v zemích EU včetně ČR probíhají hony na kuřáky, na kouřící komíny, na stará auta, na kritiky systému. Celá ta zvrácenost graduje stupiditou úředníků a policie. Otřou si boty od krve vlastních lidí a na ulici budou honit kuřáky, za odhozený nedopalek, špatně zaparkované auto a volně pobíhajícího psa. Pokutují lidi, za vlastní selský rozum, za odmítání sexuálních zvráceností. Tato společnost, kterou řídí nevolení psychopati, je schopna vyhánět z vesnických hospod dědy z viržínkem, či fajfkou. Na sprosté udání k Vám přiběhne úředník, bude se domáhat vstupu do obýváku na kontrolu krbu. Na druhé straně pro zločince může přijít policie jen s příkazem soudce. Toto je realita života, kterou naši volení zástupci zavedli pro vlastní lidi! Ještě mají tu drzost, žádat od lidí, které vědomě poškozují o znovuzvolení.

Byrokracie už tak má dost úředníků! Ti do nekonečna chtějí stále byrokracii zvětšovat a upevňovat. Profese poslance EU je darmožrout a posel Armagedonu!

Výborná ukázka efektivity našich zástupců v EU je jejich kritika systému, který je královsky živí. Nakonec stejně vše odmávají. Přes to, že mají silná dilema a bolestně přemýšlí.

Unie si koupí každého, zaváže každého a každého dokonale přetvoří na nového občana.

Je nesmírně nutné připomínat každý den a každou chvíli podávat do éteru ty správné otázky. Je nutné připomínat epochální zradu na České republice. Je dětem ve školách nutno podat pravdivý výklad historie. Kdo nás zradil přes podepsané smlouvy, kdo nás prodal a kdo po nás po 2. sv válce požadoval zaplacení každé kulky i ponožek. Kdo nám po osvobození ukradl všechno zlato a poté je ostudně a né všechno vracel. Byli to a jsou to opět naši dnešní spojenci a opět nám kladou podmínky a vyhrožují silou. Ani jeden poslanec v EU neměl odvahu se postavit a vpálit šelmě mezi oči slova pravdy a reality. Nikdo nemá odvahu narovnat záda a nepřipomene naši historickou zkušenost z jejich spojenecké velezrady. Evropská komise vyhrožuje v historických dnech Mnichovské zrady naší vlasti a naši Europoslanci stojí proti vlastním lidem v hlasování a drze se vymlouvají, že to tak není.

Rozpad Evropské Unie bude mít za následek obrovskou destrukci, která se nedá odvrátit, pokud ji státy co nejdříve neopustí. Nastane totální ekonomický kolaps a ten sebou ponese etnické a rasové problémy. Francie, Itálie, Anglie jsou na pokraji zkázy a k nim se rychle přibližuje Německo. Všichni se společně potopí a poté se budou vzájemně obviňovat, kdo může za konec vysněného ráje. Opět se v historii podruhé uslyší od vlastizrádců to stejné. My nic, my zanic nemůžeme, my jsme jen konali ve prospěch Evropských hodnot. Jaké jsou skutečné současné hodnoty EU lze snadno a rychle ověřit. Stačí si promluvit s lidmi o životní úrovni a příjmové chudobě, bídě 2,5 milionů lidí, názory na nesmyslnou regulaci a zásahy do osobních svobod. Jejich slavné dotace stejně ve velkém naši papaláši rozkradou. Super ekonomika, kde nám seberou a doslova ukradnou zdroje a pak nám milostivě pouští ukradené prostředky jako dotace. Abychom měli opravdový vzorek reality života v ČR pod kuratelou EU, zásadně nesmíme počítat do statistik mega boháče, multi miliardáře a názory celebrit, příjemce dotací a grantů na vymývání mozků, jako aktivistů a studentů sociálních věd. Pravdivý vzorek reality by kontaminovali šelmou mamonu, egoismu a stupidního uvažování. Tito lidé, ze jmenovaných kategorií vždy budou hájit jen vlastní zájmy, vlastní prospěch a nikdy se jich dobrovolně nevzdají. EU je vymyšlena na věčné časy a lidé, kteří tvoří její páteřní strukturu, ji vždy budou bránit a tím hájit své výhody.

Tak, jak se tvoří společenské a politické otázky, nedostává se racionálních odpovědí a bez zjevného důvodu, na ně politická reprezentace neodpovídá. Opět tu je v plné síle lež, jako politická odpověď.

Lidé velmi lehce podléhají propagandě slibů, která navozuje dobré pocity a vytváří falešný pocit jistot a ochrany. Přece nám vládnou ti nejlepší, vzdělaní a tak se nemusíme obávat, že negativisté jen straší. Dali jsme moc do rukou těm nejlepším a oni udělají vše, pro naše blaho?

Dominantou všech Eurokratů, ideové policie EU a příjemců dotací, je společná absence nepřítomnosti výčitek morálního rozhodování, neschopnost pocitu viny, otrlost a ztráta osobní odpovědnosti.

Je obdivuhodné, jak po neustálém oklešťování svobod a dalších a dalších stupidních směrnic, občané nevezmou sídlo Bruselské hydry útokem. Vše jim hladce prochází a doslova uzákoní každou pitomost.

Ti největší eurokrati, sami sebe nazývají Evropané, či Euro občané. Pokud tak hovoří o sobě Čech, který má hájit mé zájmy, navíc hlasuje proti státu, který má zastupovat, pak slovo zrádce je na místě.

A stejně je na místě požadovat jeho odvolání. Je to stejné schéma rozhodování Českých europoslanců. Vždy, pokud jsou zvoleni, hlasují proti České republice a drze se vysmívají vlastním lidem, které mají zastupovat.

Každý den pod kuratelou EU, každý den pod paktem NATO, každý den větším otrokem korporátního fašismu!

Situace je skutečně vážná a politici nemají odvahu k činům. Vazby jsou pevné a pro mnohé je dilema mezi kriminálem a svědomím. Mnozí již prokoukli tu obrovskou korupci a špinavost, na kterých je postavena EU. Žádné rovný s rovným, ale panstvo a poskoci. Nadřazenost Anglosasů, koloniálních velmocí je stejná a znovu se vynořuje další Mnichov. K jejich drzé rétorice o společných hodnotách už není co dodat. Už to unavuje! I dítě v emoční rovině chápání, vycítí zlé úmysly a zaujme obranu.

Tu obranu, která je denně zakazovaná a kterou seberou lidem další směrnicí. Stejně tak unavuje propaganda šťastných dětiček studujících na EU školách a jejich odhodlaný boj bránit výhody EU. Otravně unavují bohaté celebrity a komedianti burcující k obraně jejich mamonu a státní dojné krávy v podobě dotací. Pokud, začne společenský problém, na povel a velmi rychle osnují Vysoké školy revoltu v ulicích. Cizí kapitál a jejich účelové fondy je nástroj na udržení kontroly nad Čechií.

Proč být dál ve spolku, který nám vzal národní bohatství, přírodní zdroje a dosadil protektorátní vládu. Poštval slovanské národy proti sobě a donutil vyhrožovat našim osvoboditelům, na jejich hranicích. Z úzké skupiny vytvořil miliardáře a vlastizrádce. Korupcí z nich vytvořil všehoschopné lokaje a ti dnes nehájí zájmy naší vlasti, ale zájmy cizí moci. Ekonomickou úroveň nikdy nedoženeme a spolu s nejnižší mzdou má našinec důchod, jak za dob prvorepublikových chudobinců. Poukážete na neúnosnou bídu, do které navzdory propagandě, padá stále více a více lidí, jste označen závistivcem úspěchu. Nenažranost firemních šéfů z EU a sociální útisk od vlastních papalášů prý neexistuje?

Každý má u nás skvělou práci a důstojný plat. Pracující chudoba je nostalgické vykřikování pouze pár neschopných a líných jedinců.

Čím dříve opustíme spolek patologických lhářů, manipulátorů a tvůrců nových lidí s novým myšlením, tím dříve bude šance na obnovu suverenity, hospodářství a společenských vazeb. Je neúnosné akceptovat vyhrožování od nevolených úředníků a jen do nekonečna sklánět hlavu.

Poslední záchrana před rozpadem EU, bude uměle vyvolaná obrovská finanční krize. Někdy zafungovala a zabránila státním převratům, jindy přinesla potoky krve. Nouze, hlad a nedostatek donutí každého myslet jen na jídlo a teplo. Poslední dvě etapy před smrtí EU budou jako v minulosti.

Finanční krize a propad ekonomiky a ve správném čase nabídnout řešení.

Jako učebnicový zločinci vytvoří problém a poté nabídnou řešení. Téměř všechny církve jsou z historického pohledu na tom stejně a vládnoucí elity také.

Propojenost špiček nejvyšších pohlavárů EU na FBI a CIA je doložitelná.

Zpravodajské služby kontrolují česká média, televizní stanice, deníky, politické špičky, určené státní zástupce, soudce, generály v armádě. Slova bývalých generálů, kterým zůstala čest, nikdo nebere vážně a ještě sklízí posměch médií. Novináři, politici, aktivisté, historici, úplně vymazali z paměti fakta o odposlouchávání všech politických představitelů států EU spojenci z USA. Komické záběry máváním madame Merkel jejím napíchnutým telefonem obletěli svět. Dnes je ticho po pěšině. Vyšetřování neprokázalo, že byla agentka Stasi? Zapomeňte! Zapomeňte na mučírny CIA zřízené po Evropě, kde neplatí žádná práva. Zapomeňte na válečný zločin spojenců Kosovo, bombardování Jugoslávie, přepadení Libye a Iráku. Západní hodnoty je třeba přinést i za cenu masového vraždění a špiclování vlastních řad. Turecko s jeho ambicí a státním převratem je vskutku ten správný člen NATO. Prostě autocenzura medií pracuje politicky korektně. V Čechii bude vládnout ten, kdo rozhodne o Temelínu, kanálu DOL, těžbě Lithia a navrácení majetku Sudetským Němcům a o nových restitučních nárocích bývalé šlechty. Nejbohatší rodiny výsledek voleb nezajímá, když mají pod kontrolou všechny a všechno. Skutečnost je doslova příšerná noční můra a dokonalá spletená pavučina moci. Zachrání nás opět kolaborace s rozumu a následná pomsta s vítězem civilizační války? Z války to máme vyzkoušené a všichni vědí, že i mnohé životy to zachránilo. Budeme opět pro zradu mocných, s ohnutým hřbetem, smějící se bestie a válečníci po boji?

Je reálná šance vrátit lidem ukradené svobody? Nebo jsem v poslední etapě civilizační existence? Přes vědecký náskok a osvědčené společenské uspořádání rodiny, si vlastní kultura bourá své vlastní jistoty. Ustupuje náboženskému primitivismu a prolhaným politikům. 20let nás okrádali o zdroje a životní úroveň vlastní hrdinové revoluce s jejich kumpány. Úspěšní privatizátoři s politiky ukradli, co mohli. Tím to ale nekončí, ukradli lidem stát a svobodu. Dovedli společnost k duševnímu Armagedonu rozkladem společenských hodnot. Světová vláda se rozhodla pro zničení Evropanů a nikdo ji v tom nezabrání.

Výsledky všech jednání se rovnají nule, jako výkřiky proti islamizaci. Ti chytří vědí, že jít s ďáblem je lepší, než jít proti němu.

Negativisté se již vzdávají a optimisté věří v naději? Realita vždy bude jen jedna, jako u obojích, nedostatek relevantních informací, ve všeobjímající bezmocnosti.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře