Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Držte se, přichází Brexit!

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Už jsou to tři roky, co si britští občané odhlasovali odchod své země z Evropské unie. Noční můra bruselských byrokratů se měl stát skutečností. A to nesměli dopustit.

  • drzte-se-prichazi-brexit
Snažili se Hrdý Albion ponížit co nejvíc to šlo. Zničili všechny, kteří o Brexit skutečně stáli a nechali v čele premiérku, která se sama aktivně zúčastnila kampaně za setrvání v EU. Ono je těžké dosáhnout výhodnou dohodu pro Brity, když na obou stranách stolu sedí lidé hájící zájmy Bruselu....
 
Předkládali nevýhodné dohody a po jejich odmítnutí se snažili se všechny přesvědčit, že Britové nevědí co chtějí. Ve vzduchu se začala vznášet možnost vypsání druhého referenda (s čím mají již v Bruselu bohaté zkušenosti s Evropskou ústavou), kde by mohla Británie konečně hlasovat správně.
 
Jenže pak měli možnost britští občané přijít k volbám a konečně vyjádřit svůj názor. K překvapení velké části politologů a komentátorů dali najevo že chtějí.....Brexit! Masově zvolili stranu, která byla založena pár týdnu před volbami s jasným jednoduchým názvem The Brexit Party. Premiérka pozici již neudržela a v čele ji nahradila jedna z hlavních tváři kampaně za odchod, Boris Johnson.
 
Velká část médii je v panické hrůze, že k odchodu skutečně dojde 31. října. A mají proč. Jejich falešná představa utrpení každého, kdo EU opouští, se rozpustí.
Evropani uvidí, jak se Británii daří a začne se mluvit o dalších exitech. Frexit, Itexit....
 
Dočkáme se někdy i Czexitu?
 
Vše je otevřené
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře