Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dnešní německá media mají stejné požadavky na cenzuru, jako měla ta komunistická ...

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Jako za našich časů - moderátorka německé veřejnoprávní televize se dopustila neodpustitelného prohřešku - nechala v pořadu mluvit pozvaného hosta a "neprosazovala proti němu veřejnoprávní agendu."

  • dnesni-nemecka-media-maji-stejne-pozadavky-na-cenzuru-jako-mela-ta-komunisticka

Dr.Joachim Maaz, jinak respektovaný psychiatr, terapeut a publicista, si přitom dovolil říkat takové nehoráznosti, jako že při otevřených hranicích se zhroutí společenský systém a že energie a finance věnované "vítací kultuře" by byly mnohem efektivnější při pomoci v zahraničí.

No a pak už to jelo podle klasického komunistického scénáře - menšina pokrokových kolegů jí na poradě podrobila plamenné kritice, zatímco většina tiše hleděla pod stůl. Šéfová na námitku, že pořad měl spoustu pozitivních hlasů se zarudlou tváří odpověděla: "Ale přišly i negativní!" a odmítla jí je ukázat.

Po naznačování, že dr.Maaz je nejspíš senilní jí pak sdělila, že redaktor je odpovědný za to, co host v jeho pořadu říká a že musí politicky intervenovat v zájmu hodnot veřejnoprávní stanice. :)

zdroj:https://www.eurabia.cz/Articles/32904-dnesni-nemecka-media-maji-stejne-pozadavky-na-cenzuru-jako-mela-ta-komunisticka-.aspx

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře