Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dnes by možná dostal Nobelovu cenu míru i Joseph Goebbels

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ze současných nástrojů pro prosazování ideologie EU by musel být nadšený a tiše závidět, že to neměl k dispozici už tehdy. Považte, Evropský parlament investuje to trollů, kteří mají nabourávat diskuse na internetu.

  • dnes-by-mozna-dostal-nobelovu-cenu-miru-i-joseph-goebbels

Příští rok čekají občany členských států Evropské unie volby do Evropského parlamentu. Unie nechce nechat nic náhodě a použije peníze všech lidí, tedy i těch, kteří nesouhlasí, k indoktrinaci internetových diskusí, protože se bojí narůstající nespokojenosti se svým projektem. Peníze v řádu milionů eur použije na monitorování chování uživatelů na internetu a v případě, že objeví v rámci tohoto špiclování nějaké náznaky kritiky, vstoupí její zaměstnanci do diskusí a pokusí se je rozbít svými vlastními příspěvky.

Mají k tomu i nádherný eufemistický termín „uvádění věcí na pravou míru“. Zvláštní pozornost budou věnovat zejména těm státům, kde se v poslední době projevuje významnější odpor k unijní ideologii, tedy tam, kde podle jejich slov sílí tzv. euroskepticismus, což není nic jiného, než reálný pohled na unijní politiku bez umělých přívlastků a příkras.

Pokud vám to připomíná nejen irské „hlasuj tak dlouho, dokud to nebude správně, Ire“, nebo „rozhodněte se svobodně pro ANO“, nejste daleko od pravdy. V příštím roce se můžeme dočkat pokračování, za které by se nemusel stydět ani Joseph Goebbels, v podobě sílících vstupů unijních trollů do diskusí, které nebudou servilně přitakávat jednotné a jedině správné myšlence.

Inu, není nad správnou propagandu. Mám dokonce pocit, že výše jmenovaný Joseph Goebbels by snad dnes dokonce dostal i Nobelovu cenu míru, kdyby měl nástroje a možnosti, které má Brusel.  

AKTUÁLNĚ NABÍZÍM TAKÉ ČLÁNEK NA TÉMA DALŠÍHO "KLÍČOVÉHO" SUMMITU EU:
„Dostaneme“ dalších 500 mld z EU. Okrademe jiné i sebe a tleskáme 

zdroj:http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/320112/Dnes-by-mozna-dostal-Nobelovu-cenu-miru-i-Joseph-Goebbels.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře