Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Českou republiku a celou Evropu mimo Ruské federace čeká záměrně vyvolaný chaos a zmar!

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

V současné době je v centru pro „uprchlíky" v Bělé pod Bezdězem pouhých 380 imigrantů převážně ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku, přesto už začínají utíkat, demolovat zařízení a vyhrožovat českým policistům smrtí! Nenechte se mýlit prohlášením pana ministra Chovance..

  • ceskou-republiku-a-celou-evropu-mimo-ruske-federace-ceka-zamerne-vyvolany-chaos-a-zmar

, že naše vláda a policie má situaci pevně v rukou, ve skutečnosti mají „prd" a všechno se bude jen zhoršovat!

Česká republika už totiž dávno není suverénním státem, nýbrž jen pouhou kolonií v rámci Evropské unie, kterou řídí papaláši z Bruselu, kteří jsou zase ovládaní z USA!

Evropa je v rámci plánu amerikanizace odsouzena čelit vlně islámských přistěhovalců a následných vln násilí a chaosu, aby se nakonec musela obrátit o pomoc ke svému „velkému bratru", tedy k USA!

V rámci tohoto zrůdného plánu má nakonec vzniknout nový, tentokrát americký protektorát, který bude zahrnovat většinu Evropy. Říkám většinu, protože jedna velká evropská země zůstane této nejprve islámské a později americké kolonizace ušetřena!

Touto velkou, svobodnou a mocnou zemí, která jediná zůstane tímto zničujícím plánem vůdců západního světa nedotčena, je Ruská federace! Pro ostatní země Evropy je buď tzv. za „pět minut dvanáct", nebo dokonce již „pět minut po dvanácté"! Země jako Maďarsko, Slovensko, Srbsko, ostrovní Británie nebo naše Česká republika ještě pořád malou šanci mají a mohou se uchránit od toho, co dnes probíhá kupříkladu ve Francii!

V kdysi klidném a krásném francouzském městě Calais zuří v současnosti doslova válka mezi policií a zákony a pořádek nerespektujícími nevděčnými imigranty, kteří se silou pokoušejí dostat do Anglie, kam je nikdo nepozval! Když imigranti zrovna neútočí, tak rabují, nebo obtěžují a znečišťují své okolí, což činí i na mnoha dalších místech po celé Evropě!

Pokud nechceme zažít budoucnost plnou násilí a bojů o vlastní život a životy svých milovaných a blízkých, musíme tvrdě odmítnout přijímat jakékoli nám kulturně cizí imigranty, odejít z Evropské unie a z NATO, znovu začít armádou nekompromisně střežit své hranice a pouštět cizince do země pouze přes hlídané hraniční přechody!

Věřte, že i jiné země, včetně bohatého Německa brzy přijdou na to, že pokud zůstanou pod taktovkou Washingtonu, nechají se hnát v rozporu se zdravým rozumem, škodíce své vlastní ekonomice proti Rusku a nezačnou hájit své národní zájmy, stanou se nakonec cizinci a pouhými otroky ve svých vlastních zemích!

Proto se musíme pokusit v České republice a nejlépe v celé Evropě dostat k moci vlastenecké euroskeptické strany, které vrátí zemím našeho kontinentu nezávislost, hrdost, pořádek a řád!

Zdroj: http://www.nwoo.org/2015/08/01/ceskou-republiku-a-celou-evropu-mimo-ruske-federace-ceka-zamerne-vyvolany-chaos-a-zmar/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Petr Přecechtěl 2015-08-02 14:29
Boží bojovníci = Izraeli. Máme Zastánce, Který právě přichází. Třeba Amerika jako taková je pro schválený homosexualismus a určitě všechny perverze a jejich vývoz jako "chaosu" v počínajícím Soudu. Rozhodující datum je ale 23. - 24.září. Soud začne podle Bible v Božím domě. Podle proroků bude zničen Vatikán. Zjevení Janovo 17. Ježíš Kristus přichází. Mnoho lidí má sny, vize a dostává prorocké zprávy. Očekávejme poslední podvody satana, jako podvod UFO a jeho "vytržení" - projekt Nasa Blue Beam. Všichni co nám lžou skončí, minimálně se lhaním, jinak jsou pravděpodobně všechny démonakratické strany rohy steného kozla. Nevíme zatím kdo je kdo. Prodali se někdy, udělali chybu, a tak fungují viditelně jako sionacisté, i ti, co jsou o tom ticho. To je potřeba si uvědomit. A zařadit je mezi naše nepřátele, máme je mět rádi. Bude dobře a bude zle. Jak pro koho. Hledejte Pravdu. Není čas.
#1 Getubec72@seznam.cz 2015-08-02 09:41
Ještě mě tak mimochodem napadlo: Kampak se poděl náš ministr obrany divadelník Stropnický? Měl by se také rychle vyjádřit k obraně naší vlasti před imigranty a zločineckou Amerikou.

Facebook komentáře