Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Budapešť a Varšava prý stojí Sorosovi v cestě, tvrdí Maďaři

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Maďarská vláda tvrdí, že konzervativní středoevropské země – především ta jejich a Polsko – jsou napadány Evropskou unií, protože stojí v cestě Georgu Sorosovi.

Maďaři věří, že úředníci EU, kteří se se Sorosem setkávají na nejvyšší úrovni, přijali tzv. „Sorosův plán“ pro masovou imigraci do Evropy, včetně doporučení o přijetí jednoho milionu migrantů ročně a jejich distribuci skrze povinné kvóty.

  • budapest-a-varsava-pry-stoji-sorosovi-v-ceste-tvrdi-madari

„Maďarská vláda absolutně a rezolutně odmítá každý bod ‚Sorosova plánu‘ a je proti přijetí milionu migrantů do Evropy ročně, odstranění hraničního plotu, 9 milionům forintů pomoci pro každého migranta a povinné přesídlovací kvóty, stejně jako odmítnutí potrestání středoevropských zemí Evropskou unií,“ řekl Bence Tuzsonm, ministr pro vládní komunikaci.

Sorosův mluvčí Vachon nedávno prohlásil, že tzv. Sorosův plán je jen fantazií premiéra Orbána, ale Maďaři dokázali, že tento plán skutečně existuje.

„Maďarsko a Polsko stojí v cestě Sorosovi kvůli názorům které mají ohledně migrace, a kvůli tomu chce svých cílů dosáhnout skrze nátlak na obě země,“ dodal Tuzsonm.

Tuzsonm dále říká, že „proti zemím, které jsou proti imigraci, musí být podniknut útok ve službách Sorosova plánu, jak skrze média, tak i orgány EU, které se zavázaly vůči státům, které nechtějí spolupracovat, zasáhnout.“

Tuzsomn také věří, že se EU pokusí rebelské státy zasáhnout tvrdými pokutami, a že Soros bude EU tlačit, aby pro střední Evropu snížila zemědělské a solidární fondy.

„S vědomím, že nemůžeme v této bitvě zde v Maďarsku počítat s podporou opozičních stran, se vláda znovu obrací na maďarský lid a vyzývá všechny, kterým záleží na naší nezávislosti a suverenitě, a pro které je bezpečnost a národní kultura Maďarska důležitá, aby se zúčastnili národního referenda o Sorosově plánu.“

zdroj:https://stredoevropan.cz/2017/10/01/budapest-a-varsava-pry-stoji-sorosovi-v-ceste-tvrdi-madari/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře