Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Angela Merkelová: Evropa musí přijmout VÍCE uprchlíků, Islám není zdrojem teroru

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Angažovaná vůdkyně říká, že Evropa má povinnost přijmout vysídlené obyvatelstvo ze Sýrie a Iráku.
Také zmínila, že Islám „není příčinou terorismu“ a že boj s extremismem vyžaduje spolupráci s muslimskými zeměmi.

V rozsáhlém projevu na bezpečnostní konferenci v Mnichově se německá kancléřka rovněž zavázala, že bude úzce spolupracovat s Ruskem Vladimira Putina v boji s ISIS na středním východě.

Mrs. Merklová se stala terčem kritiky kvůli přijetí 1 milionu uprchlíků uprostřed obav o stav bezpečnosti a po řadě sexuálních útoků migrantů po celém Německu.

Po kamionovém útoku v Berlíně, který se odehrál v prosinci na vánočním trhu, bývalý šéf UKIP Nigel Farage prohlásil, že události jako tyto budou „dědictvím Merkelové“.

 

 

  • angela-merkelova-evropa-musi-prijmout-vice-uprchliku-islam-neni-zdrojem-teroru

A. Merkelová byla silně kritizovala Brexit, že prý toho „hluboce lituje“.

Daily Star Online odhalil, jak Brexit nemusí snížit migraci, s 650 000 imigranty, kteří tak jako tak upírají zrak k našim břehům.

Kandidovat bude v září proti kandidátovi sociálních demokratů Martinu Schulzovi, bývalému předsedovi Evropského parlamentu.

Na účet Putina prohlásila, že vztah mezi Evropou a Ruskem je stále náročný, ale bylo důležité s nimi pracovat na boji proti islámskému terorismu.

Uvedla: „Společný boj proti islámskému terorismu je oblast, ve které máme společné zájmy a kde můžeme spolupracovat.“

Po vyjádřeních k Islámu a uprchlíkům následuje její kritika zákazu Donalda Trumpa, který se týká cestování lidí ze sedmi zemí, kde je majoritním náboženstvím Islám.

Nový americký místopředseda Mike Pence byl v publiku a sám znovu ve svém projevu potvrdil závazek USA vůči NATO.

Německo je pod rostoucím tlakem, aby zvýšila své vojenské výdaje a udělá „vše, co je v jeho silách“, aby splnila cíl NATO utratit do roku 2024 2 % hospodářské produkce na obranu, uvedla na konferenci Merkelová.

Pouze minulý týden byl student zavlečen do lesů a znásilněn imigrantem, který nemluvil anglicky, v blízkosti areálu univerzity v Bochumu.

přeložila: raja

zdroj:http://tadesco.cz/angela-merkelova-evropa-musi-prijmout-vice-uprchliku-islam-neni-zdrojem-teroru/

http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/589410/Angela-Merkel-more-refugees-Syria-Iraq-German-chancellor-terrorism-ISIS

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-02-24 12:13
Pomatená kráva a islámská anální lezkyně. Ale kdyby založila Hitlerjugend, možná by se jí dařilo lépe ve volbách do kterých se vší silou cpe..

Facebook komentáře